Турнір Едуарда Голуба з гри «Що? Де? Коли?», присвячений 30-тій річниці Незалежності України, дістався до Івано-Франківська.
Як і планувалося, ігри турніру відбулися сьогодні, 5 грудня, у приміщенні Ліцею № 23 імені Романа Гурика. До участі в грі долучились дев'ять команд, в тому числі й команда Фіртки.
Специфіка турніру полягала в тому, що він був цілковито присвячений темі України, 30-річчя з Дня проголошення Незалежності якої ми відзначали цьогоріч. Усі 30 питань, на які належало дати відповідь командам-учасницям, стосувалися нашої Батьківщини. А задавали їх у відеоформаті українці, які волею долі, сьогодні змушені проживати в різних країнах світу.
Турнір вже зажив слави легендарного. Чому? Свою позицію з даного приводу озвучив один з організаторів проведення в Івано-Франківську та його ведучий – керівник Студії квізів «Дев’ятий вал» Григорій Федосенко.
«Турнір легендарний тому, що Едуарду Голубу – головному автору та редактору цього турніру вдалося зібрати 30 відеофрагментів з різних точок, з різних куточків нашої планети, де люди – вихідці з України, українці ставили питання про Україну.
І так склалися обставини, що в Україні почали грати в цю гру ще з 24 серпня цього року. Ми її грали в Івано-Франківську аж 5 грудня, і до цього часу усі великі майданчики в Україні вже зіграли цю гру і ми мали змогу отримати від них зворотний зв'язок, їхні відчуття від цієї гри.
Жодного негативного відгуку ми не почули, чули дуже високі оцінки і від іменитих гравців «Що? Де? Коли?». І це дає нам підстави стверджувати, що цей турнір вже легендарний, тому що отримали безліч – просто безліч позитивних відгуків, а ми його ще не грали.
Ми про нього лише чули та сьогодні змогли доторкнутись до команди Едуарда Голуба і його команди авторів», - прокоментував подію Григорій Федосенко.
Схвальні відгуки про турнір лунали також сьогодні в Івано-Франківську.
«Дуже позитивна, а головне патріотична гра, - поділилася враженнями від події Ольга Макарова-Коник, голова громадської організації «Клуб метикуючих» – ще одного організатора проведення турніру в Івано-Франківську, яка цього разу брала участь у змаганнях як гравець, - я рада, що ця патріотична гра нарешті дісталася до нашого патріотичного міста».
Місце проведення турніру обрано також не випадково. Адже керівництво Ліцею № 23 імені Романа Гурика всебічно підтримує проведення різного роду інтелектуальних ігор як серед дорослих, зокрема, вчителів, так і серед учнів, вбачає у цьому ефективний інструмент інтелектуального розвитку та патріотичного виховання.
«Коли діти бачать, що грають дорослі, грають вчителі, це і їх примушує приєднуватись. А я вважаю, що інтелектуальні ігри для дітей сьогодні – це одне з кращих занять проведення дозвілля.
Безперечно, це і патріотичне виховання. Гру можна зробити тематичною. Ми ж граємо у школі: ми грали (ігри, присвячені – ред.) і до 22 січня, і до Героїв Крут, просто пандемія трішечки заважає», - зазначив у спілкуванні з кореспондентом Фіртки Олександр Кочинаш, заступник директора Ліцею № 23 з виховної роботи.
Педагог переконаний, що турніри, подібні до сьогоднішнього, варто проводити також для дітей.
На прохання авторів турніру журі сьогодні не визначало переможців. По суті переможцями були всі команди, адже усі учасники так чи інакше нагадали собі цікаві факти про нашу рідну Україну.
За кількістю ж наданих правильних відповідей на поставлені питання кращою була збірна, яка складалася з гравців досвідчених та відомих на Прикарпатті команд «В’язні міста ІФ» та «Та й таке».
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Інтелектуальний студентський батл: в Івано-Франківську відбулася перша Універсіада метикуючих
В Івано-Франківську на Алеї слави поховали президента клубу ерудитів Володимира Макарова (ВІДЕО)