Необхідні концтабори для "легіонерів сатани"

Мене радує те, що питання політичної люстрації піднімаються все частіше. Українське суспільство потребує очищення. Якби люстрацію провели на початку дев’яностих, як це зробили у Польщі і в Чехії, тепер українці не відчували би на своєму карку паразитів-комуняк з їхнім чевоним ганчір’ям «Побєди».

 

Але того не сталося. Тепер ті люди, які писали доноси в КГБ і руйнували церкви, сидять в радах різних рівнів, керують державними установами і ЗМІ, і вчать нас «патріотизму». Вони перешилися на націоналістів, цілуються з тими, кого переслідували за часів сатанинської більшовицької влади (часто-густо за згодою обдурених або куплених патріотів). Але в архівах все є, хоча вони тепер крадуть з архівів газети зі своїми антиукраїнськими статтями-доносами, крадуть документи.

 

На моє переконання люстрація політична має бути доповнена духовною люстрацією. Без духовного виміру політичне очищення не досягне своєї мети. Тому що найгірші злочини проти України і українців робилися в царині Духу.

 

Та пекельна руйнівна сила, яку сатаніти випустили на свободу у 1917 році, ставила собі за мету поневолення душ. І в тому їй допомагали добровільні «помічники», різні наймити. Вони займали посади в сфері освіти, культури, у творчих союзах, в редакціях газет, були заслані до церковного світу. Якщо ми не виведемо на чисту воду цих «солдатів диявола», то вічно матимемо за спиною «п’яту колону» людей, які носять пишні вишиванки, теревенять про Духовність і Українство, а в душі люто ненавидять все українське. Саме ця «п’ята колона» не дала українцям скористатися з перемоги у 2004 році. Саме вони зомбували Ющенка і перетворювали на сміх всі спроби справжніх українців зробити Україну українською.

 

Головною ознакою антиукраїнських наймитів сатани було й тепер є намагання добре влаштуватися у житті, оточити себе комфортом, дорогими речами, пошаною від залежних людей (підлеглих і підлабузників). Вони народжувалися й в селі, але за заслуги перед владою їм швидко й безкоштовно надавали квартири у містах. Тепер саме в містах сконцентрована духовна «п’ята колона». Село більш чисте, бо там залишилися ті, хто не хотів продаватися та їхні діти.

 

Українці мають почати очищення українських міст від антиукраїнської духовної «п’ятої колони». І в цій справі нас не повинні вводити в облуду «патріотичні» слова і гасла, якими маскуються наймити сатани. В місто мають прийти свіжі сили з села, зайняти провідні посади, відкинути міські збочення і спокуси. А ті покоління, які «зіпсуті містом»,  сексуальною розпустою та збоченнями, підігрітими так званими енергетичними напоями, мають бути ретельно просіяні через духовну люстрацію і зерна мають бути нарешті відокремлені від полови.

 

Треба вже тепер утворити громадські комісії з духовної люстрації. До комісії мають увійти перевірені українці, які є українцями з діда-прадіда і відчувають Україну всім своїм серцем. Вони мають перевірити всі публікації 1944-1991 років у сатанинській пресі, наприклад у «Прикарпатській правді» тих часів. Знайти авторів статей і публікацій, де прославлялися чекістськи кати і де лилися бруд і брехня на українських Лицарів Духу (воїнів УПА, героїв духовного спротиву).

 

Я сама була в архіві і читала ті публікації. Це жах! Які прокляття проти бандерівців залишили вони на сторінках газет! Які брудні смердючі сліди зради! Тепер ці люди «поважані», вони начальники і «провідники», депутати, і мають ще нахабство виступати на мітингах і зборах перед громадою. Дивує, що це все досі перебуває під спудом. Певно грішні прикривають грішних.

 

Треба згадати їхні виступи на партійних зборах, підняти документи про переслідування УГКЦ. Треба почати з тих, хто публічно засвітився як наймит сатанітів. Наші однодумці зараз не при владі, тому ми не зможемо відразу ізолювати цих перешиванців і судити їх. Але вони вже тепер мають знати, що комісія працює і мають боятися. Ми повинні знищити їх через їхній власний страх. Вони не будуть спати, згадуючи свої гріхи, вони не матимуть спокою і вже тим отримають частину покарання за все. А ще ми цим покажемо ворогові, що українці мають довгу й міцну пам’ять. Що українці нічого не забувають й нікого не бояться. Що кожний, найменший і найзамаскованіший, прояв антиукраїнської діяльності в царині Духу буде гарантовано знайдено, занотовано і свого часу згадано замаскованому ворогові. А той час неминуче прийде.

 

А для найбільш активних «легіонерів сатани», різного роду «постмодерністів» варто б зробити своєрідний концтабір – огородити кілометр території десь подалі від населених пунктів, огородити триметровим парканом зверху з колючим дротом, стерилізувати всіх їхніх «тьолок» щоб не плодилася ця нечисть, і хай бісяться – проводять свої «мистецькі» акції, «фестивалі» і псевдолітературні читання.

 

Іншу таку зону можна зробити для кагебитсів-сталіністів-енкаведитсів….

 

Маємо бути наполегливими!


10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

939
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1933
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2807
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3436
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3660
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6822 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3844

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5656

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6783 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7617
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2445
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4713
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5102
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

467
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

929
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1799
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3385
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

904
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1769
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3680
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3883 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5434