Сонцеслава (Мар'яна)

Варців

українська письменниця-поетеса, працюю медсестрою

СТАТТІ АВТОРА

Путін дбає про своїх жінок! До проблеми повної заборони жіночих трусів

Позавчора, першого числа місяця липоцвітня сталася подія, яка не набула в Україні гідного розголосу. З цього дня влада Московії заборонила жіночі мереживні труси.

1266 12

З нами українські боги! Рідновірський календар Майдану і пророцтво волхва Ясуня

Коли п’ять років тому я перебувала у Даждьбожій святині у селі Богоявленському на Кіровоградщині, то зустріла там волхва Ясуня (Яценка). Ясунь звернув мою увагу на те, що волелюбні зрушення українського народу відбуваються на Калету – у кінці листопада.

2771 7

ВСЕ ТОНЕ В ПУСТИХ БАЛАЧКАХ

Знову будуть святкувати чуже остогидле свято 8 березня (нібито свято жінок, а насправді - свято Пурім), знову забудуть про те, що 9-го березня – День Пророка.

1274 10

Весна долає зиму

Східні нами керують, південні спорожнюють наші кишені, а західні вчать нас жити й всі разом мають нас за ніщо. Але весна завжди долає зиму.

1374 9

Вампірським «європейським» містам гаплик. Українці, світанок вже незабаром!

Мандруючи вулицями українських міст, я з радістю бачу переляк і розгубленість на неукраїнських, чужинських, носатих та вилицюватих кольорових обличчях. Все більше на вулицях ярооких хлопців та дівчат у вишиванках.

1261 26

ЛЮДИ СЕЛА ВРЯТУЮТЬ УКРАЇНУ

Мене турбує реклама прального порошку, в якій зіпсовані неякісним пранням плаття «відправляють на заслання до села». Ця реклама містить в собі пряме злочинне зомбування української людності. Мовляв, село є таким собі місцем другого сорту.

1428 8

ЗАКЛАДИ ХАРЧУВАННЯ ПОТРІБНО ПОДІЛИТИ НА ПАТРІОТИЧНІ І НЕПАТРІОТИЧНІ

Я розумію, що закон забороняє позначувати патріотичні заклади громадського харчування табличками і написами, у яких би було зазначено, що вони призначені саме для українців. Закон не можна порушувати, навіть якщо він недосконалий. Але ми повинні боротися...

1266 24

ПРИЙШОВ ЧАС ЗМІНИТИ НАШІ ІМЕНА НА ПРАВДИВО УКРАЇНСЬКІ

Багато українців не усвідомлюють того, що називаються не рідними, а чужинськими іменами. Адже християнство принесло на землю наших предків свої слова і звуки. Свої, незвичні для українського слуху, імена...

1596 19

ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩИТЬ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ!

Депутати львівської міськради офіційно виступили проти впровадження в Україні ювенальної юстиції.

1251 10

ДРУГЕ СЛОВО ПРО ФУТБОЛ

Я все більше переконуюся, що футбол в Україні треба ЗАБОРОНИТИ!!!

1382 30

ФУТБОЛ - АНТИУКРАЇНСЬКА ІГРАШКА ОЛІГАРХІВ

Давайте поміркуємо, що таке футбол з української точки зору. По перше, ця гра до нас принесена ззовні. Трохи більше як сто років тому. Вона не має жоднісінького національного українського коріння. Тепер це очевидно – у футбол найкраще грають чорношкірі. Ми, нащадки арійців (неохайні, череваті, розперезані) сидимо з пивом на трибунах і дивимося, як негри і бразильські напівнегри ганяють по траві м’ячик. 

1213 31

Необхідні концтабори для "легіонерів сатани"

Для найбільш активних «легіонерів сатани», різного роду «постмодерністів» варто б зробити своєрідний концтабір – огородити кілометр території десь подалі від населених пунктів, огородити триметровим парканом зверху з колючим дротом, стерилізувати всіх їхніх «тьолок» щоб не плодилася ця нечисть, і хай бісяться – проводять свої «мистецькі» акції, «фестивалі» і псевдолітературні читання.

1209 21

«ФРАНИК» - КАСТРОВАНА ПСЕВДОНАЗВА НАШОГО МІСТА

Стара пансько-окупаційна назва муляла вуха совітським вождям, а українцям вона чулася як «Сатаніслав» і нагадувала про канчуки Потоцьких і австрійські багнети. Тому у 1962 році ненависну назву було виметено на смітник історії. Щоправда тепер деякі «добродії» хочуть її звідти витягнути, але люди їм не дадуть.

3726 34

Сатанинські "етнічні фестивалі" перетворюють українські села на смітники. Їх треба заборонити

У нас в Україні є багато таких речей, які ззовні виглядають добрими і потрібними, а насправді такими не є. Скоро весна і молодь знов потягнеться туди, куди вказують реклами так званих «фольклорних фестивалів». Тобто, фестивалів, де нібито пануватиме народне українське мистецтво, де музика і співи об’єднюватимуть українських людей в одну громаду.

1233 23

ЖІНОЧИЙ "МІСЯЧНИЙ" ЕГОЇЗМ РУЙНУЄ УКРАЇНСЬКЕ ЖІНОЦТВО

Нещодавно я була в Києві, якраз у справах свого поетичного збірника. І раптом чую: «Потяг НОМЕР ОДИН – Київ-Москва відбуває….», - мене аж сіпнуло. Чому цей поїзд у нас і далі, вже 20 років незалежності – ще НОМЕР ОДИН? Чому не зробити номером першим потяг Київ-Івано-Франківськ, або, нехай, Донецьк-Львів. А потягу до Москви дати якись інший номер, скажімо, №66…

1516 25

УКРАЇНСЬКА МОВА ТІЛЬКИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ!

Для захисту нашої священної мови треба заборонити етнічним неукраїнцям (якщо лише вони не довели практично своє вміння мислити українським способом)  вживати українську мову у розмовах і писати нею тексти, призначені для публічного прочитання, заборонити писати українською мовою еротичні твори, детективи, жіночі романи та іншу примітивно-розважальну літературу.

1513 92

РОЖЕВО-ГОЛУБА УКРАЇНА

Я закликаю нашу місцеву владу, мера, "Свободу", обласну раду, обласну адміністрацію - зверніть на це увагу.  В нашому краї потрібно заборонити оце ЛГБТ. Потрібно вичавлювати це з Прикарпаття. Оголосимо нашу область, наше місто - Зоною, вільною від ЛГБТ! Для мене ваша, панове владо, поведінка в цій ситуаціє є тестом і щодо вас. Якщо ви ніяк не відреагуєте на це неподобство - то я і вас буду вважати педерастами (перепрошую).

1244 68

Палац Потоцьких треба зруйнувати

Наші так звані «інтелектуали» люблять все старе і стародавнє. Їм їсти не давай, а покажи якісь розбиті перекошені двері в австрійській розвалюсі і вони будуть біля тих дверей довго прицмокувати і з розумним виглядом дудлити пиво.

1655 82