ЛЮДИ СЕЛА ВРЯТУЮТЬ УКРАЇНУ

 

Мене турбує реклама прального порошку, в якій зіпсовані неякісним пранням плаття «відправляють на заслання до села». Ця реклама містить в собі пряме злочинне зомбування української людності. Мовляв, село є таким собі місцем другого сорту, місцем, куди навіть одяг відсилають «на заслання». Тим часом, саме село сьогодні самотньо й відчайдушно протистоїть всьому тому, що руйнує та отруює Україну. Саме на селі народжуються чисті серцями, не зіпсовані космополітичною культурою українці. Всі герої нашої нації вийшли з села.

 

Є виразні переваги сільської людини над міською. Ось вони:

 

1)     Сільські люди набагато здоровіші за міських. А лише тілесно здорова людина відчуває себе достатньо сильною для служіння нації. Хворі і недужі люди заздрять здоровим, а з тої заздрості народжуються психічні відхилення, народжується прагнення зради;

 

2)     Сільські українські люди мають правильний погляд на оточуючий світ. Вони виростають серед природи й від дитинства привчаються до щоденної праці. Сільська українська людина не любить нероб, вона дружить зі свійськими тваринами, відчуває землю та вміє вирощувати корисні овочі. Сільська українська людина є частиною природного світу, а міська поводить себе серед природи як турист і як прибулець. Міщуки  не можуть вижити серед природи, не відчувають її гармонії. Міщуки не розуміють, що нація виростає з природи, як одне ціле, міщуки сприймають націю у відриві від землі, як певну книжну абстракцію. Таке книжне розуміння нації веде українців у глухий кут. До фарисейства та безгрунтів’я.

 

3)     Сільські українські люди мають цільний світогляд, тому що вони є природно-релігійними. Відчуття приналежності до предківської традиції, до рідної української віри приходить до них не через навчання, але через сам триб їхнього життя. Звідси й сильна моральність тих, хто народився і виріс на селі. Ця моральність не є накинутою через шкільне виховання, напучування та страх перед покаранням. Її сільська українська дитина отримує разом із першими рідномовними словами і наспівами. Ця моральність є найвищою моральністю споконвічних трударів, з’єднаних у громаду рівних й кровно споріднених людей, не відірваних від землі, віри та правдивого живого слова.

 

4)     Село є колискою мистецтва і духовності. Тільки твори митців, що народилися на селі, живуть серед українського народу. Ніколи, скажімо, мавп’ячий абстрактний живопис не заступить творів Катерини Білокур і Параски Хоми. Те, що пишуть україномовні міщуки українці сприймають як минуще слово, як письменство-штукарство для розваги і забави. А плачуть українці лише над творами тих письменників, які відчули свою рідну землю і руками і босими ногами. Тому майбутні провідники українства вийдуть з села. Це знають і наші вороги. Тому вони підсунули нам «засланого паяца», месійку, якого вибрали для обдурення саме серед селян. Адже вони знали, що тільки сільській людині повірять українські патріоти і ніколи не поведуться на міщука.

 

Вороги паплюжать село на продажних телеканалах, знаючи його величезний потенціал. Поки не вибите село, Україна матиме шанс на відродження. Ми, українці завжди були правдиво сільською нацією, є нею, і волею Рідних Богів переможемо всіх ворогів саме як сільська нація, злютована чистою арійською духовністю, що відвічно лине від Української Землі.

 

 


10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

939
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1933
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2807
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3436
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3660
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6822 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3844

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5656

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6783 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7617
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2445
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4713
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5102
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

467
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

929
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1799
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3385
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

904
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1769
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3680
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3883 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5434