ФУТБОЛ - АНТИУКРАЇНСЬКА ІГРАШКА ОЛІГАРХІВ

 

З кожним місяцем в Україні стає все сильнішою футбольна істерія. Вже навіть школярам сказали, що наступний навчальний рік буде скорочено на місяць і вони від вересня вчитимуться по суботах. Бо ж у червні 2012 року почнеться чемпіонат с футболу(!?!). Яке вже тут навчання. Щось не пам’ятаю, щоби  заради якоїсь корисної для українців, патріотичної справи йшли на такі загальнонаціональні жертви. Але що там українські справи, коли у олігархів свербить і мліє «футбольна точка»!

 

А скільки брехні навколо того! Спочатку нас дурили тим, що, мовляв, той чемпіонат притягне в Україну «багатомільярдні інвестиції». Аякже! Вже побігли західні буржуїни вкладати гроші в тутешні забавки «суркісів». Тепер нам кажуть, що приїде силенна хмара туристів і залишить тут нам на втіху силенну хмару іноземної валюти, що не будемо знати, що з тими грошиками робити…

 

Приїдуть, приїдуть. Не так багато, як нам брешуть, але приїдуть. Наркомани, збоченці, нахабні виродки із так званого «золотого мільярду».

 

Привезуть не стільки валюти, скільки зарази. СНІД, сифіліс, гонорею. А у 2013 в Україні почнеться «чорний бебі-бум». Наші наївні і жадібні сільські дівчата, яких через телевізор і всякі «освітні» та « гендерні» програми навчено розставляти ноги перед іноземцями, почнуть вкотре «покращувати» генетичну складову української нації, яка й без того фатально засмічена зайдами.

 

А ще нам на згадку від того «євромундіалю» залишаться бетонні чаші стадіонів – тих стотисячних «капищ», де онуки і правнуки повстанців «зливають» гнів і ненависть у порожнечу. Тому що їх привчили правителі світу, що війни проходять виключно на стадіонах. Що там є «наші» і «не наші». А насправді там лише «не наші». Навіть неозброєним оком видно. По кольору шкіри і хижому вищиру рота.

 

Давайте поміркуємо, що таке футбол з української точки зору. По перше, ця гра до нас принесена ззовні. Трохи більше як сто років тому. Вона не має жоднісінького національного українського коріння. Один мій приятель каже, що ця гра арійська, бо, мовляв, її придумали нащадки кельтів – британці. Але, насправді, ця гра має мало спільного з арійцями. Це, як на мою думку, радше наслідок колоніальної нерозбірливості британців, які десь серед південних народів побачили і запозичили цю гру. Бо ж тепер це очевидно – у футбол найкраще грають чорношкірі.

 

Нащадки арійців (неохайні, череваті, розперезані) сидять з пивом на трибунах і дивляться, як негри і бразильські напівнегри ганяють по траві м’ячик. Вони вливають в себе пиво і кричать, «вболіваючи» за тих негрів, яким платять гроші їхні «рідні» поневолювачі. До такого сорому виродилися колись могутні воїни, козаки, стрільці. Крім того, у футболі часто б’ють по м’ячу головою, що зовсім протирічить арійському розумінню чоловічої гідності. То скоріше мавпячі забавки південних негроїдів, аніж змагальний чин Дітей Сварга.

 

По друге, справжні українці давно вже помітили, що стадіони будуються не за тими законами простору, які заповіли нам наші мудрі Предки, які жили в злагоді з українською природою. Давньоукраїнські ристалища були квадратними (тут британський боксерський ринг ближчий до правдивої традиції). І супротивники мали те, що захищали у протилежних кутах, а не рознесене сторонами. Так було за часів Предків.  Отже, сучасне футбольне поле – це, радше, лісова галявина з африканських джунглів, де на навколишніх деревах сидять смердючі горили і кричать, підбадьорюючи своїх співплемінників, що б’ються на тій галявині.

 

І з-за цього ганебного чужинського дійства українським дітям треба буде вчитися по суботах? Втрачати здоров’я, й без того послаблене всілякими західними технологічними ГМО та підробками?

 

А ми, дурні, аплодуємо олігархам, які «притягли» цей іншорідний шабаш до України! Забавка для купки панів обернеться українському народові бідами і хворобами. Плач, мій народе, що тебе дурять, а ти тим втішаєшся!

 

 


10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

939
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1933
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2807
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3436
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3660
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6822 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3844

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5656

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6783 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7617
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2445
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4713
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5102
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

467
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

929
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1799
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3385
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

904
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1769
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3680
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3883 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5434