На ранок 14 травня тут лікувалося 62 пацієнтів (заповнено близько 17% ліжок проти 15% — станом на минулу п’ятницю, коли в лікарнях було 54 пацієнти). З 304-х кисневих точок в обох лікувальних закладах зайнятими є 23 (на 7 травня зайнятими були 18 кисневих точок).
Генеральний директор Калуської ЦРЛ Іван Красійчук повідомив, що на ранок цього дня в лікарні є 40 хворих з коронавірусом та з підозрами (станом на минулу п’ятницю в цьому закладі їх було 41). За його словами, лікарня згортає відділення, де раніше лікували "ковідних" пацієнтів, та переходить до лікування планових хворих: більшість відділень вже повернули свої профільні місця.
У Калуській міській лікарні ситуація є менш оптимістичною. Як повідомив її керівник Микола Гудим, на ранок 14 травня тут є 89 хворих на 123 ліжка, з яких 23 — з коронавірусом та з підозрами (на минулу п’ятницю їх було 13). За його словами, є недобра тенденція до збільшення кількості госпіталізованих: за тиждень з 30 квітня по 7 травня у лікарню поступило п’ятеро хворих, а за тиждень з 7 по 14 травня — вже 15.
Нагадаємо, Івано-Франківський та Калуський район лідирують за кількістю нових випадків.
Окрім того, медики очікують нового спалаху захворювання на Прикарпатті після Великодніх свят.
Варто додати, що 10 квітня Франківщину вивели з "червоної" зони.
До слова, в Івано-Франківській ЦМКЛ кількість госпіталізацій пацієнтів з CОVID-19 зменшилась, але летальність зросла вдвічі.
Читайте також:
У Держпродспоживслужбі назвали причини спалаху COVID-19 на Прикарпатті
Люди звертаються надто пізно: санлікар Прикарпаття про високу летальність від COVID-19
У франківській лікарні модернізують систему киснезабезпечення
У хворих з Івано-Франківська виявили нові мутації «британського» штаму COVID-19