Фермери США банкрутують через карантин: спалюють продукти, вбивають тварин

Криза через епідемію коронавірусу в Сполучених Штатах також викликала кризу в сільському господарстві – виробники зернових, м'яса, молока і молочних продуктів зіткнулися з величезними труднощами при продажі своєї продукції. За інформацією ABC news, не тільки виробники, а й рітейлери стикаються з банкрутством.

Американські ЗМІ опублікували фотографії зневірених фермерів з Міннесоти, Айдахо, Індіани та інших штатів, де тонни м'яса, картоплі, як повідомляє USAtoday, сотні тисяч літрів молока виливаються, а домашня худоба гине через зірваний ланцюжок поставок продовольства в країні, пише Фіртка з посиланням на Сьогодні.

У штаті Айдахо, який є центром виробництва відомої американської картоплі, сотні тонн цього улюбленого продукту американців були викинуті в квітні через зниження попиту внаслідок пандемії. Діяльність картопляних ферм залежить в першу чергу від замовлень, які вони отримують від готелів, ресторанів або шкіл. Але епідемія призвела до закриття більшості з цих установ у Сполучених Штатах.

За інформацією ЗМІ, полиці супермаркетів іноді порожні, і важко знайти певні види продуктів, такі як дріжджі або куряче м'ясо. Але ферми, звідки надходять продукти, стикаються з тим, що їм доводиться вбивати тисячі своїх тварин або викидати тонни яєць, овочів, фруктів й інших свіжих продуктів.

За даними ЗМІ, в штаті Міннесота кожен день вбивають 10 000 свиней. Причиною тому є закриті заводи з виробництва делікатесів і низький попит.

Свині вирощуються "за графіком". Якщо вони стають більшими, вони стають занадто важкими для обладнання і занадто великими для місця, яке вони займають на фермі. Ось чому фермери повинні знищити їх і звільнити місце для нових поросят.

У фермерів немає іншого вибору, окрім як вбивати цих тварин, і цьому піддається величезна кількість худоби, як свиней, так і корів і телят.

Президент США Дональд Трамп назвав поставки м'яса в країну "критичною інфраструктурою" і прийняв закон про оборону, який дозволить національним галузям, включаючи харчову промисловість, бути відкритими для порушень протоколів дезінфекції та захисту.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що коронавірус рано чи пізно зникне, навіть якщо не вийде створити вакцину від нього. Також він зазначив, що "може статися новий спалах восени або в наступного року, однак ми будемо готові погасити його


12.05.2020 130
Коментарі ()

12.05.2020

Близько 90% автомобільних доріг загального користування не ремонтували понад 30 років.

216
05.05.2020
Олена Британська

Ініціатива, щоб місцевий бізнес працював в борг, пішла від міського голови Руслана Марцінківа.

661
04.05.2020
Марія Лутчин

За період карантину до України повернулися близько двох мільйонів заробітчан.

1399
01.05.2020
Лілія Горковенко

2020 попри пандемію, залишається для багатьох важливим роком у визначенні майбутнього. Сьогодні у великій мірі це стосується молодих людей, які закінчують школи та університети й розпочинають новий етап життя.

1466
29.04.2020

Розповісти свою історію погодилася прикарпатка, котра лікувалася від коронавірусу разом із сім'єю.

7972
28.04.2020
Марія Лутчин

Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк розповів про справи у лікарні, пацієнтів з коронавірусом, емоційне вигорання, волонтерів та коли ми переможемо вірус.

72375 4

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

903

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

2803

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

2995 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2344
12.05.2020

Цікаво, чи стануть екстремальні для європейського смаку страви, які пропонує Grub Kitchen – гумус з хрущів, буріто з жучками і коктейль чилі з кониками – розв'язанням глобальних проблем людства? Чи вони так і залишаться екзотикою, придатною хіба що для реаліті-шоу? Ну, і головне питання, яке в теорії з'ясувати неможливо, які всі ці страви на смак?

204
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1027
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

3687 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1187
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1121
12.05.2020

Варто також відзначити, що більшість найвідоміших музеїв світу виникло на основі приватних колекцій та пристрасті окремих особистостей, своєрідних олігархів епохи Відродження.

279
12.05.2020

Місцеві вибори відбудуться в Україні 25 жовтня, попри будь-які інсинуації про їх перенесення, скасування чи неможливість проведення через нестачу коштів. Про це заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко

190