Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю телеканалу "Дом" розповіла доктор медичних наук, епідеміолог Наталія Виноград, пише Фіртка.
"Якщо ти хворів, якщо у тебе є обстеження про наявність хорошого титру антитіл, навіщо тоді робити сьогодні вакцинацію. Її можна зробити пізніше, коли цей титр знизиться. А сьогодні — ти вже захищений постінфекційним імунітетом. Якщо ж його немає і ти — група ризику, вакцинація — варіант не потрапити у велику біду", — пояснила епідеміолог.
Вона наголосила, що якщо є можливість пройти вакцинацію, то все ж треба це зробити. Крім того, запевнила, що українські медики добре навчені процесу вакцинації та чітко знають всі протипоказання при щепленнях.
Окрім того, на Прикарпатті зробили перше щеплення від COVID-19 лікарці з Надвірної Лесі Возняк.
На її переконання, вакцинація - єдине розв'язання проблеми з ковідом.
«Я довіряю цій вакцині на 99%, - підкреслила лікарка. - Відколи дізналася, що до нас прибуде вакцина, вирішила вакцинуватися. Старалася бути спокійною, не панікувати. Знаю, що можуть бути побічні ефекти, але готова до цього. Переконана, що вакцинація потрібна, бо це єдиний спосіб зупинити пандемію коронавірусу».
Варто додати, що у Чернігові медики масово відмовляються від вакцинації. Менше третини - погодилися. Крім того, в Україні вже понад тисяча людей вакцинувались від COVID-19, на Прикарпатті — два десятки.
До слова, паспорти вакцинації можуть "відкрити" країни та породжують різнопланові проблеми.
Читайте також:
Перші побічні ефекти вакцинації від СOVID-19: чи є це допустимою нормою
ВООЗ платитиме за серйозні наслідки від побічних ефектів вакцин проти СOVID-19
Основною «мішенню» мутованого коронавірусу є серце - кардіолог
Covid-19: Китай обґрунтовує теорію походження вірусу з США
«Британський» штам коронавірусу виявили вже у 94 країнах – ВООЗ
На депресію скаржилась майже половина людей, які хворіли на COVID-19