На Прикарпатті зберігається високий рівень захворюваності на COVID-19.
Про це свідчить статистика, що її оприлюднили у Державній установі «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», повідомляє Фіртка.
Як зазначається, за минулу добу в Івано-Франківській області медики зареєстрували 2 284 нових випадків захворювання на гостру коронавірусну хворобу COVID-19.
Найбільше випадків зафіксували в Івано-Франківському районі, де на коронавірусну інфекцію минулої доби захворіли 938 осіб (в тому числі 273 – в Івано-Франківській міській територіальній громаді). У Надвірнянському районі зареєстровано 324 випадки захворювання, у Косівському – 140, у Калуському – 479, у Коломийському – 398, у Верховинському районі – 5 випадків.
За вказаний період 242 особи одужали від хвороби, 7 людей від спричинених хворобою ускладнень померли. Летальні випадки, зокрема, зареєстрували в Івано-Франківському (4 померлих), Калуському (1 померлий) та Коломийському (2 летальні випадки) районах.
Протягом минулої доби прикарпатські медики провели 4 609 досліджень методом ПЛР та 238 – методом ІФА.
Всього за час пандемії в Івано-Франківській області на COVID-19 захворіли 143 998 осіб, в тому числі 7 631 дитина та 3 779 медичних працівників. З них 123 541 особа одужала, 3 190 людей померли.
Нагадаємо, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00.00 годин 24 січня на території Івано-Франківської області вводиться «червоний» режим епідемічної небезпеки.
Також зауважимо, за інформацією директора Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Руслана Савчука на Прикарпатті офіційно зареєстровані випадки зараження населення небезпечним коронавірусним штамом «Омікрон».
До слова, про високозаразний штам «Omicron» читайте у нашому матеріалі: Спалах захворюваності на COVID-19. Як вберегтись від штаму «Omicron».
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
COVID-19 залишає аутоантитіла, які можуть вражати здорові органи організму — дослідження
Дослідження: скільки доз COVID-вакцин потрібно для захисту від штаму «Omicron»
Вакцини проти COVID-19: які є в Україні, наскільки ефективні та як працюють
Відомо, наскільки ефективна вакцинація проти штаму «Omicron»
Який процент ефективності існуючої вакцини проти Омікрону і тоді питання чи можна працювати магазинам, спортзалам, школам при повній вакцинації? Чи це немає значення бо швидкість заражуваності не залежить вакцинований-невакцинований, а вакцинація збільшує шанси на виживання і ленший перебіг в декілька раз, але не впливає на швидкість поширення. Як тоді знизити поширюваність і навантаження на лікарні заповнення місць без обмежень? Чи невакцинованих, які потрапляють під обмеження поки вистачає для цих обмежень. З іншої сторони вакцинуватись дали можливість усім. Лишається лише лікарні будувати.