На десяти залізничних вокзалах України відсьогодні запрацювали пункти з проведення експрес-тестування на COVID-19.
Про це повідомляє Фіртка з посиланням на пресслужбу підприємства.
Нагадаємо, віднині, з 21 жовтня, в Україні діють нові правила міжрегіональних перевезень у транспорті. Такі перевезення в Україні тепер дозволяються лише за наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів довідки про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19; документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19); негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки) або паперової довідки за формою 063-О про отримання першої дози вакцини проти COVID-19 (її може видати лікар, який проводив щеплення).
Як повідомили в Укрзалізниці, пункти експрес-тестування наразі працюють на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 грн.
Агентом залізниці в проведенні експрес-тестування стала «Медична лабораторія CSD», саме ця компанія запропонувала найвигіднішу вартість послуг.
Крім цього, віднині на 5 залізничних вокзалах України, зокрема, у містах: Київ, Львів, Харків, Одеса та Дніпро – пасажири можуть безоплатно вакцинуватись проти COVID-19.
Раніше Укрзалізниця звернулася до 20 лабораторій у різних регіонах України щодо організації тест-пунктів з експрес-діагностики COVID-19.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
COVID-19: на Прикарпатті за добу 861 підтверджений випадок
Головний санітарний лікар: пандемія триватиме ще від двох до п'яти років
Ймовірний локдаун: що відомо про привілеї для вакцинованих від COVID-19
Як вакцинація від COVID-19 впливає на психічне здоров’я — дослідження
Доза-бустер вакцини Johnson & Johnson захищає від COVID на 94% — дослідження
Ліки проти COVID-19: як неправдива інформація створила «чудодійний» препарат