До франківців та мешканців області звернулись з проханням вимикати світло після 23:00 години з метою безпеки.
«Телевізор може бути увімкненим, але зменшіть кількість світлових звуків, які можуть бути подані в повітря. Одразу закликаю не панікувати. Інформації про удари по нашому місту немає, але такими діями ми можемо допомогти нашим військовим. Маємо дати можливість працювати нашим військовим з мінімальною кількістю світла.Зауважу, що ми також до ранку відімкнемо світло на Ратуші та на усіх інших будівлях, що підсвічуються», — зазначив мер.
Крім цього, на випадок надзвичайної ситуації Фіртка інформує іванофранківців про наявні споруди цивільного захисту та найпростіші укриття. Так, на карті, яку розміщено за посиланням, позначені різні види споруд, як-от: захисні споруди цивільного захисту, сховища та протирадіаційні укриття, найпростіші укриття у закладах освіти та найпростіші укриття у житловому фонді з вказанням адрес таких споруд.
Водночас українцям пояснюють, що звуки сирен, переривчасті гудки підприємств або звуки гучномовця, що тривають упродовж кількох хвилин, — означають попереджувальний сигнал «Увага всім». Розповідаємо, що треба робити, почувши такий сигнал.Про перебіг російсько-української війни 24 лютого читайте у новині.
Що було раніше?
21 лютого президент Росії Володимир Путін заявив про визнання Росією незалежності окремих районів Донецької та Луганської областей. Згодом він оголосив про введення регулярних російських військ на ці окуповані території для «підтримки миру».
24 лютого російський президент оголосив про початок операції проти України. О п'ятій годині ранку почались обстріли стратегічних об'єктів практично в усіх регіонах України. Крім цього, відбулась атака на підрозділи прикордонників по всій ліній кордону з Росією та Білоруссю.
Відтак, в Україні після нападу Російської Федерації та обстрілів у регіонах ввели воєнний стан. Президент Володимир Зеленський віддав наказ завдавати окупантам максимальних втрат.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Вступ до ЄС підтримують 84% мешканців західних регіонів, до НАТО — 81%