Як інформує Державне агентство розвитку туризму, кількість туристів із Саудівської Аравії в Україні зросла вдесятеро.
Цього року лише за перші дев’ять місяців країну відвідали 48 700 громадян Саудівської Аравії, що у десять разів більше, ніж у 2019 році, передає Фіртка.
Одними з головних причин, чому наша країна має попит у гостей із Саудівської Аравії, Кувейту, Об'єднаних Арабських Еміратів та інших держав Перської затоки є коронавірусні обмеження у світі та пряме авіасполучення з Королівства Саудівської Аравії до України. Не менше вплинув й інтерес до України як до європейської країни.
Зокрема, Україна для цих мандрівників – місце з мальовничою природою, великими містами для покупок за доступними цінами та приємним помірним кліматом, завдяки якому можна відпочити від аномальної аравійської спеки.
Крім цього, навесні 2021 року один із відомих блогерів Саудівської Аравії відпочивав в Україні. Найімовірніше, його підписники, прочитавши хороший відгук, вирішили перевірити його правдивість на власному досвіді.
Прикарпаття не стало винятком. Цього літа в області відпочивали чимало заможних туристів з Саудівської Аравії. Це не дивно, адже рівень сервісу у Карпатах близький до стандартів Європейського Союзу.
Крім того, для зручності відпочинку іноземних гостей навіть адаптували роботу заклади харчування. Наприклад, переклали меню на арабську мову та додали до переліку страв їжу, яку готують відповідно до приписів шаріату.
Як наголосив начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Передерко, те, що в область у 2021 році приїхали так багато туристів з Саудівської Аравії є стимулом та поштовхом, щоб задуматися, що маркетинг, пов'язаний з іноземцями, необхідно підсилити.
«Наша область щодо туристичного розвитку та розміщення туристичних ресурсів неоднорідна. Як правило, більшість туристів у нас їдуть у гірські райони – Верховинський чи Косівський, на Яремчанщину та у Буковель. Маємо поставити собі завдання – вирівнювати туристичний розвиток територій.
Наразі акцент ставимо на Дністровський каньйон, Бойківщину, Покуття та Галич. Працюємо з громадами, щоб збільшити відвідуваність цих територій», – зауважив Передерко.
Більше читайте у матеріалі: Попит на безпеку та мандрівники з арабських держав: туристичні тренди 2021 року.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Відомо, яке місце посіло Прикарпаття серед інших регіонів за кількістю внутрішніх туристів
Якщо зима тепла й безсніжна: куди податись туристу на Прикарпатті, коли на лижі зась
Косів, Шешори, Яблуниця: куди поїхати туристу в Карпатах, окрім Буковелю
Безпечний похід у гори: що взяти, як підготуватись та куди піти новачкам