Практично два тижні тому в Івано-Франківську розпочав свою роботу Перший добровольчий хірургічний шпиталь.
Там медики надають допомогу тим, хто зазнав поранень чи інших травмувань під час бойових дій з московським окупантом.
Про це інформує Фіртка з посиланням на АрміяInform.
За час функціонування закладу, котрий розгорнувся на базі місцевої приватної українсько-німецької клініки, тут отримали медичну допомогу вже майже 100 пацієнтів.
читайте також: Запрошують всіх охочих: студенти-медики навчають франківчан надавати домедичну допомогу (ФОТО)
«Наприкінці минулого року ми відкрили в Івано-Франківську медичний центр, котрий надавав широкий спектр хірургічних та терапевтичних медичних послуг, проте, з початком широкомасштабного вторгнення, ми однозначно вирішили спрямувати нашу допомогу вимушеним переселенцям та українським захисникам», - розповів керівник Першого добровольчого хірургічного шпиталю Станіслав Оніщук.
Тепер безоплатно отримати таку допомогу можуть абсолютно всі люди, котрі переїхали з інших областей України на Прикарпаття через активні бойові дії. Також там допомагають військовослужбовцям Збройних Сил України та представникам силового блоку нашої держави.
Допомога добровольчого шпиталю полягає у наданні вузькопрофільними лікарями медичних консультацій, також виконують оперативні втручання, проводять реабілітацію. Тут можна отримати допомогу травматолога, хірурга, ЛОРа, невролога, а також психолога та терапевта.
Крім того, кілька днів тому до медичного закладу завітали представники міжнародної організації «Лікарі без кордонів», котрі спільно з медперсоналом добровольчого хірургічного шпиталю надаватимуть допомогу тим, хто її потребує.
За допомогою до лікарів Першого добровольчого хірургічного шпиталю можна звертатися за телефоном: +38 068 375 16 12.
При зверненні особисто у медзаклад – при собі необхідно мати лиш паспорт громадянина України.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Відомо, чому українці бояться вакцинації проти COVID-19
Дослідження: відомо, чи захищає носіння маски від COVID-19
Третє щеплення проти COVID-19: кому рекомендують зробити
Дослідження: як втрата нюху через COVID-19 впливає на клітини мозку