Сьогодні, 29 листопада, в Івано-Франківській ОДА відбувся брифінг щодо ситуації з вакцинацією та розповсюдженням коронавірусної інфекції.
Ситуація з COVID-19 поступово стабілізується – це видно по показниках останніх двох тижнів, стверджує очільниця ОДА Світлана Онищук, передає Фіртка.
«Але і надалі у нас на стаціонарному лікуванні перебуває 1755 пацієнтів. З них 118 – у реанімаційних відділеннях, 44 під'єднано до апаратів ШВЛ. Оскільки дана хвороба показує, що багато людей є киснезалежними, хочу зазначити, що 34% тих пацієнтів, які зараз перебувають на лікуванні є киснезалежними.
Що стосується захворюваності дітей – так, діти продовжують хворіти, у нас розгорнуто 196 ліжок, з них 62 ліжка зайняті”, – сказала Світлана Онищук.
читайте також: Вакцини проти COVID-19: які є в Україні, наскільки ефективні та як працюють
В Івано-Франківській області працюють усі центри щеплень, тому посадовці закликають людей вакцинуватися. Адже імунізація – єдиний ефективний засіб захисту від коронавірусу. Наразі всі вакцини доступні на Прикарпатті.
«Зазначу, що на вихідних у нас йде просідання з вакцинацією, набагато менше людей щеплюються. Найкращий захист вакцин дають на 14 день, після другої дози. Тому звертаю увагу всіх прикарпатців не зволікати, а вчасно вакцинуватися», - зазначила очільниця ОДА.
Нагадаємо, категорія респондентів, які взагалі не хочуть вакцинуватися, головною причиною називають недовіру до будь-яких вакцин — 48%. Ця мотивація переважає над усіма іншими.
На противагу — основним аргументом на користь вакцинації для українців найчастіше є бажання вберегти себе та оточуючих — 42%.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Третє щеплення проти COVID-19: кому рекомендують зробити
Ні стажу, ні зарплатні: на скільки відсторонюватимуть невакцинованих працівників
Українці, які не хочуть вакцинуватися проти COVID-19, назвали головну причину
COVID-19 спричинив найбільше скорочення тривалості життя з часів Другої світової війни
За рік пандемії кількість випадків тривожності та депресії зросла більш ніж на чверть – дослідження