На Прикарпатті обрали переможців головної туристичної премії

В День Святого Миколая на Прикарпатті обрали переможців головної туристичної премії Івано-Франківської області Ivano-Frankivsk Region Tourism Awards - IFTA.

Про це повідомили на сайті "Івано-Франківщина туристична", пише Фіртка.

Премія започаткована Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації з метою відзначення здобутків представників бізнесу і громадського середовища у сфері розвитку та популяризації туризму в Івано-Франківській області.

"Нагорода має три номінації: 7 головних туристичних подій року, 7 спеціальних переможців, громадська діяльність яких є взірцем для наслідування, 7 лауреатів, які зробили найбільший внесок  у розвиток туризму області.",- повідомляють на сайті.

Головними туристичними подіями 2020 року стали:

Початок активної діяльності першого в Україні стаціонарного парку динозаврів просто неба;

Створення першого в області кластеру сільського туризму «Бойківський колорит»;

Традиції колядування на Верховинщині, танець Аркан з Ковалівкою, карпатське ліжникарство – нематеріальна культурна спадщина України;

Реалізація промоційного проєкту внутрішнього туризму «52 вікенди на Івано-Франківщині»;

Спорудження Центру паломника «Симеон Лукач» (с. Старуня, Богородчанський район);

Гуцульська коров’яча бриндза – зареєстрований продукт харчування із географічним зазначенням;

Створення громадської спілки «Дорога смаку Прикарпаття».


Семеро спеціальних переможців другої премії IFTA'2020, громадська діяльність яких у сфері туризму є взірцем для наслідування:

Володимир Ільків – художник-реставратор, директор БО «Благодійний фонд «Дороги предків» – за популяризацію історичного туризму та реалізацію проєкту «Середньовічна Корабельня»

Наталія Кульчицька – власниця садиби сільського туризму (с. Татарів) – за популяризацію практик організації послуг у сфері сільського туризму та вагомий особистий внесок у подолання коронавірусної хвороби COVID-19 на Яремчанщині

Андрій Костишин – гід – за активну екскурсійну діяльність і розробку квест-екскурсій Івано-Франківськом для мобільного додатку WalQlike

Іван Мойсюк – голова ГС «Асоціація карпатських ватагів» – за організаційне сприяння набуття статусу географічного зазначення для гуцульської коров’ячої бриндзи

Мирослава Нодь – директорка туристичної фірми – за популяризацію внутрішнього туризму та активну участь у створенні нових туристичних продуктів

Тарас Пасимок – громадський активіст, співзасновник і редактор інформаційних платформ «МапаКосів», «ВелоКосів» та «Гуцулія» – за популяризацію туризму Косівщини

Ірина Фіщук – рестораторка – за популяризацію гастрономічного туризму та вагомий внесок у створення ГС «Дорога смаку Прикарпаття»


Семеро лауреатів другої премії IFTA'2020, які зробили найбільший внесок у розвиток туризму області у 2020 році:

Андрій Бакай – приватний підприємець – за популяризацію етнокультурної спадщини Карпат і створення популярної інтерактивної туристичної атракції етнопарк «Гуцул Ленд»

Вадим Гельо – готельєр – за вагомі здобутки у сфері соціального підприємництва та розвиток туристичної інфраструктури м. Яремче

Ірина Дружук – журналістка Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» – за активну популяризацію туристичного потенціалу Івано-Франківської області

Іван Зінов’єв – голова ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» (м. Яремче) – за успішно реалізовані туристичні проєкти, спрямовані на сталий розвиток туризму

Лада Маланій – голова ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» – за створення і просування туристичних продуктів живої спадщини Карпат та залучення ґрантових коштів для розвитку туризму

Уляна Сидор – провідна фахівчиня Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (до 19.05.2020 р. голова ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку - Ресурсний центр» (м. Івано-Франківськ) – за залучення ґрантових коштів для розвитку туристичної інфраструктури м. Івано-Франківська.

Вікторія Яремин – директорка Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини – за розвиток інноваційних технологій в музейному туризмі.

Офіційна церемонія нагородження переможців та лауреатів другої премії IFTA'2020 відбудеться на початку 2021 року.


Читайте також:

У Яремче завершили реконструкцію школи, на яку очікували 15 років (ФОТО)

Білоруський письменник написав роман про Івано-Франківськ


20.12.2020 915
Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

975
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1989
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2865
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3497
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3694
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6887 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3877

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5691

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6832 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7645
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2482
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4748
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5132
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

504
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

965
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1834
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3417
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

940
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1808
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3715
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3939 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5471