Для лідерів та активних учасників: у Києві відбулася Національна конференція «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» (ФОТО)

У вівторок, 9 листопада, у Києві провели очно-дистанційну конференцію «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» для лідерів та активних учасників бізнес-об’єднань зі всієї України.

Участь в заході взяв Перший віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати Ігор Бартків, передає Фіртка.

Зокрема, на заході, що об’єднав разом майже 200 онлайн та офлайн-учасників представили лідерську програму для керівників бізнес-об’єднань із компонентом онлайн навчання, а також інші напрацювання проєкту ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні».

«Я особливо рада бути сьогодні тут, адже не завжди буває так, що у вас є всі три необхідні складові для успіху», – звернулася до аудиторії Ніколь Рудер, керівниця програм співпраці Посольства Швейцарії в Україні, – «а саме правильна ідея, яка в нашому випадку полягає у розвитку бізнес-об’єднань, надійні партнери, і попит на те, що ми робимо. Мені здається зараз нам вдалося поєднати це».

До привітання долучилася Манал Фоуані, заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні:

«Підтримка бізнес-об’єднань мікро-, малих та середніх підприємств – це нелегкий процес, сповнений значних викликів, один з яких - фрагментація сектору ММСП. Тому лише об’єднавшись та виступаючи єдиним голосом, ММСП зможуть подолати усі перешкоди та зробити свій вклад у стале економічне зростання України».

«Феномен сучасного лідерства дозволяє людям об’єднувати зусилля для служіння ідеї та створювати бачення майбутнього разом», – так Едуард Мальцев, заступник декана kmbs, пояснив роль лідера у трансформації сучасних бізнес-об’єднань.

Він наголосив, що успішні лідери формують стале довкілля, сповідують рівність чоловіків і жінок, говорять мовою багатьох культур та є чемпіонами в боротьбі за спільне благо. 

Учасники конференції мали можливість приєднатися до онлайн-компонента лідерської програми прямо на заході. Також усі зацікавлені представники бізнес-об’єднань України можуть долучитися до неї за посиланням до 13 листопада.

Програма включатиме трансляцію п’яти щомісячних одноденних модулів, щотижневі вебінари-консультації та онлайн-події за участі провідних представників експертної спільноти та лідерів думок.

На конференції представили звіт за результатами картування членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств України станом на 2021 рік. Це дослідження містить універсальні критерії класифікації членських бізнес-об’єднань, інструментарій вибору організації для вступу, а також базу з 420 членських БО в Україні.

Також учасники заходу обговорили результати форсайту «Стратегія розвитку ММСБ». Валерій Пекар, викладач kmbs та національний консультант ПРООН, зауважив, що основним викликом для бізнесу є постійна зміна правил гри.

«Такий висновок постає з карти основних проблем бізнесу, розробленої в ході форсайту. Ключова проблема для індивідуальних підприємців – це невпевненість у завтрашньому дні, для мікро-бізнесу – високі податки та низька купівельна спроможність. Для малого бізнесу вирішальним стає брак робочої сили. А от середній бізнес найбільше хвилює незахищеність та рейдерство».

Зауважимо, що Національна конференція «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» відбулася в рамках проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», що впроваджується ПРООН у співпраці з Міністерством економіки України та за підтримки Швейцарії.


Довідково:

Упродовж 2015-2018 років ПРООН у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії впроваджувала першу фазу проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань ММСП в Україні». Її учасниками були сім бізнес-об’єднань, які досягли значних результатів організаційного розвитку.

Ключовим акцентом поточної другої фази проєкту (2019-2023 рр.) є масштабування позитивних результатів та забезпечення їх стійкості, зокрема шляхом розширення членської бази бізнес-об’єднань, посилення їх клієнтоорієнтованості та здатності до продуктивного публічно-приватного діалогу.

Поширенню успішного досвіду першої фази проєкту сприяє розширення кола партнерських організацій до 27 бізнес-об’єднань різних типів зі всієї України. До цієї групи входять Торгово-промислова палата України і п’ять регіональних ТПП, п‘ять універсальних бізнес-об‘єднань та дев‘ять галузевих асоціацій.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел! 



Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

951
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1957
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2828
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3463
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3671
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6850 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3856

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6806 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7627
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2463
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4728
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5116
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

482
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

946
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1815
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3399
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

921
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1788
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3695
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3907 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5452