"За майбутнє": Всі дороги на Прикарпатті можна відремонтувати за три роки

Дороги в усіх населених пунктах нашої області реально відновити протягом трьох наступних років. Команда «За майбутнє» має великий досвід у сфері будівництва доріг і мостів. 

Сільське бездоріжжя — чи не найактуальніша проблема сьогодення на Прикарпатті. Хоча від неї потерпає вся країна, але найбільше — села. У цьому переконався Віктор Шевченко, який разом з командою «За майбутнє» відвідав Галицький район.

Село Вікторів — це 20 кілометрів від Івано-Франківська, тому і багато його мешканців працюють саме в обласному центрі. До тепер вчасно потрапити на робоче місце було майже неможливо і більшість селян поїхали шукати кращої долі, в тому числі за кордоном.

Цьогоріч, за сприяння команди «За майбутнє», вдалося відремонтувати 4 кілометри дороги, що з’єднує село з автотрасою «Львів – Івано-Франківськ». І люди почали повертатися додому. Зараз мріють, аби така якісна дорога пролягала і через їх село.

«Дуже гарна дорога. Надіємося і хочемо, щоб продовження цієї дороги було через ціле село. Зараз тими катакомбами доїжджають дітки до школи, до садочка. І ми маємо надію, що все ж таки дорога в нас у Вікторові буде», - ділиться мешканка села Надія Дорота.

За словами Віктора Шевченка, на цьому зупинятися не збираються.

«Дуже радий, що нарешті вдалося зробити цю дорогу. Але це тільки початок – перші чотири кілометри. Ще в нижньому шарі, але ми бачимо, яка різниця. І дуже багато жителів населених пунктів, в тому числі і Вікторова задоволені. Тому що замість 15-20 хвилин по ямах, це декілька хвилин і ти доїжджаєш якісно. Я переконаний, що всі дороги у кожному населеному пункті нашій команді вдасться відновити за декілька наступних років», - наголошує Віктор Шевченко.

Також скаржаться на бездоріжжя мешканці сіл Поплавники та Бринь.

«Ми п’ять днів поспіль перекривали дорогу державного значення, бо хотіли, аби нам відремонтували ту частинку дороги, яка у дуже жахливому стані. Якщо їхати з Галича – то наша дорога у найжахливішому стані, бо ми вже останнє село Галицького району. Для того, аби наше село розвивалось потрібно відремонтувати дорогу, а тоді вже пробувати залучати інвесторів» - розповідає мешканка села Бринь Надія Масляк.

Окрім ремонту доріг команда «За майбутнє» робить акцент на розвиток освіти. Зокрема, Віктор Шевченко відвідав дитячий садок у селі Комарів.

«Свого часу з командою доклали багато зусиль, аби збільшити його площу, зробити ремонти. На жаль, за останній рік роботи фактично не проводились. Та я переконаний, що ми спільно все-таки їх завершимо. І всі місцеві дітки зможуть ходити у садочок тут, у своєму селі», - зауважує Віктор Шевченко.

Не менше проблем у школі села Мединя. Тут навчається майже 200 діток, але немає спортзалу, непристосована їдальня. Втім, на думку політика, ці проблеми спільно з громадою можна швидко вирішити, адже діти – майбутнє України і вони заслуговують на якісні умови навчання.

Партнерський матеріал

Фотогалерея


18.10.2020 766
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

955
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1961
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2832
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3467
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3676
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6855 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3859

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5673

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6806 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7629
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2464
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4729
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5116
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

484
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

948
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1818
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3401
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

922
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1790
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3696
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3911 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5455