Верховна Рада Україна підтримала запровадження надзвичайного стану в окремих регіонах України.
Відповідний Указ Президента підтримали 335 народних депутатів, повідомляє Фіртка.
Як повідомив у персональному телеграм-каналі «Железный нардеп» депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк, Президент Володимир Зеленський врахував зауваження народних обранців, викладені у відповідному листі за підписом голів парламентських фракцій, і видалив з первинного варіанту Указу спірні пункти щодо заходів забезпечення надзвичайного стану. При цьому пункт щодо заборони виготовлення та поширення інформаційних матеріалів, до якого у нардепів також були претензії, у тексті документа залишився.
«В обновленому указі прибрали усі спірні пункти, крім: «заборона на виготовлення і розповсюдження інформаційних матеріалів. Можна сказати, компроміс знайдено», - зазначив Ярослав Железняк у телеграмі.
Оновлений текст указу одноголосно схвалив Комітет Верховної ради з питань оборони, після чого документ надійшов на розгляд депутатів. При цьому задля прискорення реєстрації Указу на засідання Комітету прибули особисто спікер парламенту Руслан Стефанчук та його заступниця Олена Кондратюк.
Відтак вже з 00.00 годин 24 лютого і протягом найближчих щонайменш 30 днів більшість регіонів України (фактично усі області України, крім Донецької та Луганської, де діє режим Операції об’єднаних сил, та тимчасово окупованого Криму, а також місто Київ) житимуть в умовах надзвичайного стану.
Докладніше про заходи, які планують запровадити в межах надзвичайного стану читайте у матеріалі «Оприлюднено текст Указу про запровадження надзвичайного стану: які обмеження чекають на українців».
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Мінський протокол: виконати неможливо розірвати
У зверненні до нації Путін згадав Івано-Франківськ та наше летовище
Понад 70% мешканців західних регіонів упевнені, що Україна зможе відбити можливий напад Росії
День єднання, а не нападу. Зеленський запровадив 16 лютого нове свято
Вступ до ЄС підтримують 84% мешканців західних регіонів, до НАТО — 81%
Коли спостерігається більша паніка: сьогодні чи у 2014 році — думка експертів