З лютого біткойн поглинається найбільшим падінням протягом доби

Манія, яка залучила криптоактиви до записів, коли Coinbase Global Inc вийшов на біржу минулого тижня, включила себе у вихідні, приваблюючи біткойни, що падають найбільше з лютого.

Найбільша у світі криптовалюта в неділю подешевшала на 15%, лише через кілька днів після досягнення рекорду в 64 870 доларів. Згодом він згладив частину збитків і торгувався приблизно в 57 000 доларів близько 13:25 в Токіо в понеділок.

Ефір, другий за величиною токен, за вихідні опустився нижче 2000 доларів, перш ніж також розділити збитки. Нестабільність також вплинула на Binance Coin, XRP та Cardano. За даними CoinGecko, Dogecoin - маркер, який розпочався з жарту, - зміцнив тенденцію і за 24 години зріс на 25%.

Обвал на вихідних відбулася після важкого періоду для галузі, де вартість усіх монет перевищила $ 2,25 трлн доларів на тлі шаленого попиту на всі криптовалюти під час просування прямого лістингу Coinbase у середу. Найбільша американська криптовалютна біржа закінчила тиждень на суму 68 млрд доларів, що більше, ніж власник Нью-Йоркської фондової біржі.

"З огляду на минуле це було неминуче", - заявив засновник Galaxy Digital Майкл Новограц у своєму твіт у неділю. “Ринки надто захопилися прямим лістингом $ Coin. Основа задувається, монети, такі як $ BSV, $ XRP і $ DOGE. Все було ознакою того, що ринок занадто односторонній".

Минулого тижня Dogecoin, який має обмежене використання та не має основних принципів, зібрався на рівні близько 50 мільярдів доларів в один момент до спотикання в суботу. Попит був настільки жвавим на токен, що інвестори, які намагалися торгувати ним на Robinhood, кілька разів розбивали сайт, повідомляє інтернет-біржа в дописі в блозі.

Що рухає ринки
У неділю також було припущення, що в кількох онлайнових звітах криптовалютний зрив пов'язаний із занепокоєнням, яке казначейство США може застосувати проти відмивання грошей через цифрові активи. Казначейство відмовилося коментувати, а її Мережа боротьби з фінансовими злочинами (FinCEN) заявила у відповіді на електронну пошту, що "не коментує потенційні розслідування, включаючи те, чи існує таке".

"Ціна до оплати"
"Сьогодні крипто-світ прокидається з трохи болісною головою", - сказав Антоні Тренчев, співзасновник криптокредитора Nexo. "100 відсоткове ралі Dogecoin у п’ятницю було «піковою вечіркою», після запису біткойнів та списку Coinbase на початку тижня. Ейфорія була в повітрі. І зазвичай у криптовалюті існує ціна, яку потрібно заплатити, коли це станеться".
Окрім "необґрунтованої" доповіді про репресії казначейства США, Тренчев зазначив, що серед факторів зниження могли бути "надлишкові важелі впливу, інсайдери Coinbase демпінгують власний капітал після прямого лістингу та масового відключення в китайській провінції Сіньцзян, яке вразило майнерів біткойнів".
Зростання загальноприйнятого рівня криптовалют стимулювало мітинг біткойна, а також піднімало інші токени до рекордних максимумів.
Найзапекліші прихильники біткойна розглядають його як сучасний склад цінності та інфляційного хеджування, тоді як інші побоюються, що наростає спекулятивний міхур.
Інтерес до криптовалюти знову зріс після того, як компанії від PayPal до Square почали дозволяти транзакції в біткойнах у своїх системах, а фірми з Волл-стріт, такі як Morgan Stanley, рухалися до надання доступу до токенів деяким найбагатшим клієнтам.

Нестабільність
Це попри тривалі занепокоєння щодо їх нестабільності та корисності, як способу оплати. На додаток, уряди ретельніше перевіряють ризики у секторі у міру розширення бази інвесторів.
Минулого тижня голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що біткойн "трохи схожий на золото", оскільки він скоріше є засобом спекуляції, ніж здійснення платежів.
Президент Європейського центрального банку Крістін Лагард у січні поставила за мету роль біткойн у сприянні злочинній діяльності, заявивши, що криптовалюта дає можливість "веселого бізнесу".
Центральний банк Туреччини заборонив використання криптовалют як форми платежу з 30 квітня, заявивши, що рівень анонімності цифрових токенів приносить ризик "невідшкодованих" втрат.

за матеріалами Вloomberg


20.04.2021 1090
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

953
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1959
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2830
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3465
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3673
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6851 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3857

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5672

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6806 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7628
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2464
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4729
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5116
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

483
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

947
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1817
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3400
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

922
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1790
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3696
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3909 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5455