Яскравих кольорів їдальня, лабіринти, англійський алфавіт, сонячна система та математичні сходинки на стінах та підлозі, STEM-лабораторія.
Освітянка Світлана Клімковська вважає, що дітям у школі потрібно створити комфортне та затишне середовище, з такими умовами, щоб вони почували себе, як вдома, інформує Фіртка з посиланням на Суспільне.
Світлана пригадує, коли прийшла на посаду директорки школи № 21, найперше - разом із вчителями зробили ремонт у їдальні. Гроші шукали у спонсорів, допомогла і піклувальна рада.
"Коли діти прийшли на перше вересня - вони не впізнали її. Сіра їдальня, яка була в грибку, в якій, мені здається, було б навіть неприємно їсти, стала різнокольоровою, стала приємною з такими теплими, барвистими кольорами", - розповідає Світлана Клімковська.
Другим етапом змін були коридори. Грошей на повноцінний ремонт школи не залишилося. Було лише багато банок фарби, які виділив департамент освіти. За словами Світлани Клімковської, разом із вчителями вони створили робочу групу, яка почала втілювати задум.
"Ось це ми говоримо про НУШ, але вона не тільки в класах має бути, а й в коридорах теж. Спочатку підключилося кілька вчителів із початкової школи. Але почали виходити з відпустки інші, і вони почали приєднуватися. І найцікавіше, що підійшли батьки і запитали: "А що ви таке малюєте? Нам можна долучитися?", - пригадує Світлана Клімковська.
"Старалися, щоб це не просто були малюнки, бо дитина раз побачила і пішла. Хотіли, щоб це були лабіринти, які дітям треба пройти. Драбинка, по якій діти б йшли вверх або опускалися вниз, якщо не так завдання виконали", - каже Світлана Клімковська.
"STEM-лабораторія - це теж є особлива родзинка нашої школи, адже учні, починаючи із сьомого по одинадцятий клас, мають змогу докладніше дізнатися про природничі науки. Навчальний план школи урізноманітнений в цьому році тими факультативами, які ми плануємо у варіативній складовій навчального плану", - розповідає Олександра Лесюк.