Відпочинок навесні 2016: куди поїхати в Україні

 

 

Весна – час, коли природа, прокинувшись від зимової сплячки, щедро дарує нам яскраві фарби і квіткові аромати. Хочеться співати, танцювати, і, звичайно, подорожувати! Саме час вирушати за свіжими враженнями. Ми розповімо саме про ті місця, які зроблять ваш весняний відпочинок в Україні казковим.

 

 

Тюльпановий рай – Кіровоградський дендропарк

 

Не тільки Голландія славиться тюльпанами. В кінці квітня – на початку травня прокидається справжній тюльпановий рай – дендропарк в Кіровограді. У цей час розквітає 500 тисяч цих весняних квітів! Відпочиньте у прекрасній зеленій зоні, для дітей є безліч розваг і атракціонів. Крім того, у вас буде можливість смачно перекусити в одному з кафе, розташованих на території парку.

 

 

Як дістатися: від залізничного вокзалу до проспекту Правди їхати маршрутками № 11 або 106, з автостанції № 1 можна скористатися маршрутним таксі № 21, 150, 500, тролейбусом № 10 або своїм транспортом.

 

Вартість: вхід безкоштовний, атракціони – від 10 до 30 грн.

 

В Ужгород – на «Сакура-фест»

 

Головне місто Закарпаття Ужгород найкраще відвідати в кінці квітня, коли він увесь у рожевих тонах і оповитий ароматом. Цвіте японська вишня – сакура. Найбільше її на набережній річки Уж, де розташована Липова (сакурова) алея. В цей же час у місті розквітають магнолії, японська айва та інші екзоти. Тут можна по-справжньому відчути, що таке весняний відпочинок в Україні.

 

 

В кінці квітня – на початку травня пройде традиційний «Сакура-фест 2016»: ярмарок «Сонячний напій», запуск небесних ліхтариків, творчі конкурси, літературні заходи і багато іншого.

 

І, звичайно ж, туристів чекає славетний Ужгородський замок, що веде свою історію з 11 століття.

 

Як дістатися: до набережних Студентська і Незалежності пішки з центру, а до Замкової гори – маршрутним таксі  або своїм транспортом по вулиці Замковій, що переходить в Капітульну.

 

Вартість: по алеї гуляєте безкоштовно, вхід до замку – 25 грн, дитячий – 15 грн.

 

Долина нарцисів

 

Якщо вже ви опинилися в Закарпатті, то після Ужгорода, на початку травня, відвідайте ще одне чудове місце – Долину нарцисів. Це частина Карпатського біосферного заповідника. Вона знаходиться на околиці містечка Хуст в урочищі Кіреші. Долина унікальна тим, що це – природний масив нарцисів, один з найбільших у світі.

 

 

А в центрі містечка огляньте руїни Хустського замкуза легендою, він належав предкам Дракули.

 

Як дістатися: від Мукачева до Хуста 66 км, у східній околиці Хуста є вказівник на долину. Ходять автобуси, маршрутки, пішки 4 км.

 

Вартість: 15–25 грн за вхід у заповідник, на територію замку вхід вільний.

 

Шоколадно-батярський Львів

 

Серце Західної України – Львів, славиться своїми шоколадними традиціями. 4–8 березня 2016 тут, у Палаці мистецтв Львова, пройде традиційне Х Свято Шоколаду, приурочене до Міжнародного жіночого дня. Можна власними руками виготовити іменний шоколадний вагончик і навантажити його солодощами.

 

 

Вас чекають майстер-класи та море позитиву.

 

Трохи пізніше, 7 травня, Львів святкує свій День народження. Недарма в цей час сюди з’їжджається  безліч туристів. Цього року на площі Ринок в центрі міста 1–2 травня проходитиме День батяра. Буде весело! Адже батяри – це такі непередбачувані люди, які іноді здійснюють дивні вчинки. Якщо ви зважилися їхати на травневі свята, забронюйте заздалегідь квитки, квартиру або готель у Львові.

 

Як дістатися: від вокзалу до площі Ринок і до Палацу мистецтв ходить трамвай і маршрутки.

 

Вартість: платите за сувеніри та шоколад.

 

Бузковий гай у Диканьці

 

Оспіване Гоголем, селище Диканька на Полтавщині славиться не тільки народними традиціями, але і природними чудесами – Бузковим гаєм і Кочубеївськими дубами, одному з дубів 800 років. Їхати сюди краще в середині травня, щоб вдосталь насолодитися пишним цвітінням і ароматом бузку, що росте на площі майже в 3 гектари.

 

 

Як дістатися: від Полтави до Диканьки ходять автобуси і маршрутки кожні півгодини.

 

Вартість: вхід безкоштовний, атракціони – від 10 грн.

 

Бузок у Київському ботсаду

 

Пишністю бузку можна помилуватися і в Національному ботанічному саду у Києві. Тут зібрано 180 сортів і гібридів, що ростуть на площі майже 2,5 га. За своєю витонченістю і пишністю сирінгарій залишається неперевершеним. Найкращий час для відвідування – травень.

 

 

Як дістатися: від метро «Печерська» тролейбусом № 14 або автобусом № 62 до зупинки «Ботанічний сад».

 

Вартість: квиток коштує 30 грн, дитячий – 10 грн.

 

Бузковий рай Кривого Рогу

 

Навіть промислове місто може бути прекрасним навесні. У травні ботанічний сад у Кривому Розі сповнений відвідувачів не тільки з Кривбасу, а й з інших міст. Величезний сад бузку не залишить байдужим жодного відвідувача. Крім того, тут можна побачити багато інших весняних квітів. Романтичні прогулянки по звивистих алеях ботанічного саду запам'ятаються вам надовго.

 

 

Як дістатися: сад знаходиться на мікрорайоні Даманський. Ви можете скористатися маршрутним таксі № 231 від кільця 44 кварталу або ж тролейбусом № 18.

 

Вартість: 10 грн (можлива екскурсія за попереднім записом).

 

Рафтинг на Черемоші

 

Відпочинок у мальовничих Карпатах можна вдало доповнити екстримом. Відправляйтеся в рафтинг-тур на річку Черемош. Кращий час для сповнених адреналіну прогулянок по гірських порогах – це травень. Свої послуги (човни, катамарани) пропонують рафтинг-клуби. Також організовують сходження на вершини гір. Можна вибрати тур або приїхати самому, попередньо домовившись про нічліг.

 

 

Як дістатися: маршрути стартують від села Дземброня. Це 65 км від Яремче. У Татарові повернути на Ворохту, проїхати Кривопільський перевал і, не доїжджаючи Верховини, повернути в село Ільці. Звідти до села Дземброня 40 хв по грунтовці. З Києва ходить автобус Київ – Верховина.

 

Вартість: годинний сплав з інструктором – від 300 грн.

 

На зустріч Сонцю 2016

 

Під час цього фестивалю блакитне небо Кам'янця-Подільського стає різнобарвним. У цьому році 20–22 травня у вас буде чудова можливість не тільки побачити фестиваль повітроплавання, а й самому покататися на повітряній кулі. Якщо ви хочете  побачити Кам'янець з висоти пташиного польоту, насолодитися величчю Кам'янець-Подільської фортеці, відчути дух середньовіччя – вам на фестиваль «На зустріч Сонцю». Крім цього, 21 травня святкується  День міста, тому велика кількість різноманітних заходів та сюрпризів вам гарантована.

 

 

Як дістатися: в Кам'янець-Подільський регулярно курсують поїзди і автобуси, але на травневі свята краще купувати квитки заздалегідь. Шоу можна спостерігати в таких місцях: Троїцька площа, площа Вірменський ринок, стадіон школи № 1, вали Нового Замку.

 

Вартість: подивитися на повітряні кулі та відвідати День міста можна безкоштовно, а от політати на повітряній кулі обійдеться в копієчку – близько 3000 грн на одного. Один з організаторів – Центр повітроплавання «Триглав».

 

ua.igotoworld.com

 

 


21.02.2016 2018 0
Коментарі (0)

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

968
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1979
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2851
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3487
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3687
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6876 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3871

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5686

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6824 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7640
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2477
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4742
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5127
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

494
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

958
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1828
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3411
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

936
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1803
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3707
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3931 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5466