У Західній Україні 13% мешканців вважають, що політична ситуація в країні значно покращилася.
Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», передає Фіртка.
Зокрема, 24% вважають, що не змінилася ніяк, а 39% думають, що значно погіршилася.
Що стосується економічної ситуації, то 10% респондентів вважають, що ситуація покращилася, а 26% і 40% - погіршилася і значно погіршилася відповідно.
Також, 2% жителів Західної України думають, що матеріальне становище значно покращилося. 47% - не змінилося, а 21% - значно погіршилося. 15% - мають впевненість у майбутньому, а 30% та 21% вважають, що ситуація погіршилася та значно погіршилася.
Що стосується України, то 14% відповіли, що їх відчуття впевненості у майбутньому покращилось за останній рік, для 30% - воно не змінилось і для 53% – погіршилося.
На думку більшості, політична та економічна ситуація в Україні погіршилась за останній рік: так відповіли 63% і 70% відповідно. Близько 20% вважають, що ситуація не змінилась, для 12% - покращилась політична ситуація, для 8% - економічна.
Матеріальне становище родини для 40% не змінилось за рік, для 50% - погіршилось, лише для 9% - покращилось. Попри скептичні відповіді, у порівнянні з груднем 2018 року оцінки політичного й економічного становища дещо покращились. Найбільш оптимістично оцінюють зміни у всіх цих сферах мешканці столиці та наймолодші респонденти.
Нагадаємо, що жителі Західної України назвали основні досягнення України у 2021 році.
Довідково:
Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 16-18 грудня 2021 р.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Дослідження: наскільки ефективні комбінації різних вакцин проти COVID-19
Вакцини проти COVID-19: які є в Україні, наскільки ефективні та як працюють
Дослідження: скільки доз COVID-вакцин потрібно для захисту від штаму «Omicron»