Ювілей «ПриватБанку»: спогади про здобутки та презентація новацій (відео)

 

/data/blog/128136/206cf211b279f4421be79ea16ba963f6.jpg

 

Найбільший банк держави «ПриватБанк» відсвяткував свій 25-річний ювілей. З цієї нагоди був організований захід, під назвою «Приват.Share».

 

ПриватБанк відзначив своє 25-річчя масштабним івентом «Приват.Share», продемонструвавши свої найбільш інноваційні продукти і проривні технології, які можуть змінити життя мільйонів українців на краще.

 

Святкування 25-річчя ПриватБанку зруйнувало всі шаблони традиційних ювілейних торжеств. Незважаючи на те, що 21 березня в Києві зібралися не тільки друзі та клієнти банку, а й практично всі міністри Кабінету міністрів України на чолі з прем'єр-міністром, а також більше сотні мерів міст і губернаторів, захід відрізняла тепла неформальна атмосфера.

 

Виступи спікерів були побудовані як діалог консультанта і потенційного клієнта, що використовує сервіси та технології ПриватБанку.

 

Випробувати їх на практиці можна було в демозоні конференції, оформленої у фірмовому стилі відділень банку - відсутність закритих просторів і кордонів перетворило освоєння нового Фінтех в захоплююче заняття.

 

Так, тепер за допомогою сканера QR-коду, доступного в мобільному додатку Приват24, можна не тільки оплачувати без черг всі комунальні платежі, парковку і рахунки в ресторанах, але і записуватися на прийом до окуліста і невропатолога. Отримувати або відправляти посилки через почтомати, встановлені у відділеннях Приватбанку, а також оплачувати пільговий проїзд в міському транспорті і багато іншого.

 

«Наш обов'язок, як державного банку, полягає в тому, щоб поділитися власним досвідом побудови єдиного цифрового простору з нашим основним акціонером - народом України, - говорить голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак. - Тому що держава і банк - це сервісні організації. І наше спільне завдання - надавати корисні, зрозумілі і недорогі послуги кожному українцю».

 

/data/blog/128136/4d7670f6a8b572e681f741a4a9fd3433.jpg

 

Розвиваючи комплекс соціальних сервісів, ПриватБанк продемонстрував технології, що полегшують комунікацію громадян з адміністративними органами - від заміни пільгових муніципальних карт на цифрові соціальні картки ПриватБанку зі збереженням і розширенням їх функціоналу до перетворення відділень мережі банку в аналоги державних центрів надання адміністративних послуг, де можна, наприклад, розрахувати і оформити субсидію на оплату комунальних платежів.

 

Не забули на конференції і про представників малого та середнього бізнесу, представивши їм нові можливості сервісу ПриватМаркет.

 

Сьогодні це не тільки популярна майданчик для продажу і покупки різних послуг і товарів, у тому числі в кредит, але і ресурс, де можна розміщувати тендери (10 000 активних тендерів) і подавати заявки на їх участь. А завдяки інтеграції з сервісом ProZorro, в тому числі і в державних тендерах.

 

Тут можна всього за кілька хвилин створити свій сайт або інтернет-магазин, а також взяти кредит на енерго- і тепломодернізацію.

 

«Сьогодні ПриватБанк сильний як ніколи, - підкреслює Олександр Шлапак. - Адже у нас є все необхідне - величезний досвід, підтримка держави, вірність наших клієнтів, професійний колектив і найсучасніші технології. І ми пишаємося тим, що сьогодні 20,5 млн українців є нашими клієнтами. Тільки уявіть, це більше ніж населення Білорусі і країн Балтії разом узятих! Через наш банк щодня проходить 8 млн трансакцій. 5,5 млн українців користуються кращим мобільним додатком Приват24 і 3млн з них роблять це щодня. І, нарешті, моя улюблена цифра - більше 517 000 дітей проходять в нашому банку навчання азам фінансової грамотності. І серед них моя внучка. А, значить, уже сьогодні ПриватБанк створює цифрове майбутнє нової України».

 

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який відвідав презентацію, уряд взаємно зацікавлене в розширенні співпраці з банком в реалізації державних програм.

 

«Сьогодні ми ознайомилися продуктами, які банк пропонує своїм клієнтам. Можу відзначити, що вони дуже інноваційні, починаючи від дистанційних соціальних послуг, завершуючи всіма іншими формами оплати за будь-які продукти, в тому числі майданчик для проведення державних тендерів" ПриватМаркет ". Це передбачає зручні можливості для українських громадян і я впевнений, що надання таких сервісів буде давати нові можливості для розвитку ПриватБанку. Мені приємно, що після націоналізації ПриватБанк залишає за собою лідерство», - сказав прем'єр-міністр.

 

 

за матеріалами fotoinform.net


23.03.2017 1679 0
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

950
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1956
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2826
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3461
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3671
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6847 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3855

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6803 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7626
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2456
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4728
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5115
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

482
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

944
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1814
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3397
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

921
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1787
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3693
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3906 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5451