У березні управління економічного розвитку Калуської міської ради в електронній системі державних закупівель Прозоро оголосило тендер на закупівлю 10 тисяч пластикових карточок з безконтактним чіпом. Бюджет закупівлі склав 198 тис. гривень.
У торгах, які відбулися 25 березня, взяли участь сім компаній, інформує Фіртка з посиланням на "Вікна".
Найменшу ціну — 92,4 тис гривень — запропонувала компанія з Одеси ТОВ «Плутон Плюс». Проте тендерний комітет вирішив відхилити пропозицію цього учасника тендеру, оскільки він у складі тендерної пропозиції не надав трьох гарантійних листів: щодо терміну служби пластикових карток (не менше трьох років), щодо відсотка відмов карток при ініціалізації (не більше 0,5%) та щодо відсотка відмов карток упродовж першого року використання (не більше 0,5%).
Переможцем торгів стало київське ТОВ «Спекл» з пропозицією 140,4 тис гривень. Це на 57,6 тис. гривень менше за заявлену вартість. Переможець тендеру спеціалізується на виготовленні магнітних карток і має у своєму активі 19 угод на 78,9 млн гривень. Зокрема, ця компанія перемагала в тендерах на виготовлення картки киянина, пластикових карток для Київського метрополітену.
Як повідомив на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник управління економічного розвитку Юрій Соколовський, укласти угоду з переможцем тендеру планується до 5 квітня, коли мине термін оскарження результатів закупівлі.
Нагадаємо, картки планують поширювати серед мешканців Калуської громади через Центр надання адміністративних послуг, який також має віддалені робочі місця в селах громади. Картками планують забезпечити мешканців громади пільгових категорій, учнів шкіл тощо. 10 тисяч карток замало, тож, їх будуть закуповувати й надалі.
Щодо використання картки для проїзду в громадському транспорті загального користування, то на початковому етапі її планують використовувати для обліку проїзду пільговиків. А компенсація перевізникам з міського бюджету буде виділятися відповідно до даних цього обліку. Як повідомлялося раніше, міська рада вивчає також досвід міст, де на соціальну картку пільговикам зараховують певну суму на місяць для пільгового проїзду. Не виключено, що такий порядок згодом запровадять у Калуші. У такому разі відпаде потреба в пільгових рейсах. Це ж стосується і можливості продажу карток мешканцям не пільгових категорій: вони зможуть їх поповнювати та використовувати для оплати проїзду. У такий спосіб можна буде відслідковувати реальний пасажиропотік на громадському транспорті загального користування.