В Івано-Франківську з'явився діджитал-гід Станіслав. Це перший у світі персоналізований туристичний гід, стверджує автор ідеї Сергій Дубей.
Про те, як виникла потреба у такому ресурсі, про команду авторів та унікальність проєкту він розповів Суспільному Карпати, передає Фіртка.
Станіслав створений у ресурсі Telegram і має чимало цікавих функцій.
"Карантин допоміг мені з ідеями. Я багато часу працював у туризмі і дуже люблю приймати гостей. Вони майже завжди запитують одне і те ж: куди піти, що смачного поїсти, що не пропустити, чим себе розважити увечері. У мене є свої програми екскурсій", - розповідає Сергій.
Станіслав - це колективна ідея. Сергій не сам його створював, а в команді людей, які допомагали. Станіслав починався із загальної концепції: що він має робити і яким він має бути. Основні характеристики - легкість, доброта і довіра.
"Бот - це бездушний сайт. Станіслав - має вигляд, він уміє рухатися і говорити. Якщо ви зберете його фрази і прочитаєте, як і що він пише, то помітите, що у нього є свій підхід. У нього є свій словник, своя позиція, у нього є девіз у житті: "Good life`s оnly", що означає: "Тільки про хороші речі". Його алгоритм побудований на справедливості і правді. Якщо ви зайдете у будь-який з розділів, куди він рекомендує вам піти, то щоразу його алгоритм буде видавати іншу послідовність закладів, щоб зберегти свою об'єктивність. Якщо ви хочете попити каву, і в нього є в рекомендаціях чотири чи п'ять кав'ярень, то це можна зробити на вищому рівні", - зазначив Сергій Дубей.
У нього є своя міфологема - документ, у якому зазначається, як він ставиться до всього світу і світ - до нього, і звідки Станіслав виник. У нього є словник фраз, які він застосовує. Крім того, Станіслав забезпечує пропозицію в три "кліки". Наприклад, ви хочете випити у Франківську доброї кави. Натискаєте "food in coffee", далі - "coffee", третій клік - це "повернення".
Всередині Станіслава є ще один продукт - "Пабквест". Це найвеселіший спосіб провести вечір у Франківську, ознайомитися з нашим містом.
"У нас є кнопка "life-підтримка". Ми її хочемо вдосконалити. Уявіть, що ви приїхали у Франківськ, і у вас виникла проблема. Будь-яка. Наприклад, "Я потрапив до поліцейського відділку. Що робити?". За цією кнопкою ви можете вирішити цю проблему. На перший час приймати запитання буду я і команда. А далі - я хочу навчити ще інших людей. Така собі "магічна кнопка". Я не знаю такого сервісу у світі, щоб туристи могли вирішити свої проблеми. Коли турист "на руках" сервісу - "люлі-люлі". Це гостинність найкращого рівня", - каже автор ідеї.
Читайте також: