ТОП-7 фестивалів вересня в Україні

 

/data/blog/85806/0aaa79f5a6648162ff651e9447d530b2.jpg

 

Вересень – це ще не осінь. Для більшості це скоріше відлуння літа, період адаптації та пристосування до робочих буднів. Тому, щоб ця «адаптація» проходила легше, треба розбавити сірі дні крапелькою веселості.

 

Navizor, – ресурс, який допомагає прокладати маршрути якісними дорогами, рекомендує у вересні поїхати на якийсь із фестивалів, адже останнім часом у нашій країні їх відбувається достатньо.

 

Робота, скажете? Не проблема, адже більшість забав планується на вихідні дні.

 

Тож куди поїхати у вересні та який маршрут обрати? Читайте!

 

3 – 6 вересня – VI Міжнародний поетичний фестиваль

Де? Чернівці

Що цікавого? У першу чергу, фестиваль буде цікавий письменникам та любителям літератури. Він стане центральною подією поетичного туру Meridian Czernowitz-2015, що охопить міста Харків – Чернівці – Львів – Мец – Париж – Брюссель – Люксембург – Станс – Ленцбург – Цюрих – Франкфурт-на-Майні.  Учасниками фестивалю у Чернівцях стануть 35 поетів з 9 країн. Поетичні читання, презентації книжок, публічні виступи-дискусії, паради поетів-учасників фестивалю, театральні перформанси, музичні концерти, покази фільмів – усе це чекатиме на вас цими днями у Чернівцях!

Вартість квитків:вхід на всі заходи вільний.

Як доїхати?

З Івано-Франківська варто їхати через Отинію – Коломию – Заболотів – Снятин – і звідти до Чернівців. Відстань Івано-Франківська до Чернівців 138 км, час у дорозі – близько 3 год. Середню якість дороги по маршруту користувачі Navizor оцінюють на 3,5 із 5.

Зі ЛьвоваNavizor радить через Золочів їхати спочатку на Тернопіль, а вже звідти – через Теребовлю – Чортків – Товсте – Кіцмань рухаємось до Чернівців. Відстань між містами – 295 км, тривалість у дорозі – близько 5 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,7.

З Києва варто їхати через Житомир – Хмельницький – Кам’янець-Подільський – і до Чернівців. Відстань між містами – 511 км, приблизна тривалість у дорозі – 8 год. Середня якість – 2,8.

З Харкова через Полтаву спочатку слід поїхати до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань між містами – 989 км, час у дорозі – близько 14 год. 30 хв. Середня якість дороги – 2,9.

З ОдесиNavizor , враховуючи якість дороги, спрямовує маршрут на трасу Київ-Одеса до Умані, звідти – через Вінницю – Хмельницький - Кам’янець-Подільський до Чернівців. Відстань – 727 км, приблизня тривалість – 11 год. Середня якість дороги – 2,92.

 

4 – 6 вересня – фестиваль «Республіка»

Де? Кам’янець-Подільський

Що цікавого? Це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музики, малюнку (графіті), поезії, танцю, відео мистецтва. Після успішного дебюту у 2011 році, «Республіка» цієї осені уже вп'яте заполонить Кам’янець-Подільський атмосферою мистецтва, креативу та свободи. На головній сцені, розташованій на території історичної фортеці XIV століття відбуватимуться виступи найкращих українських та закордонних виконавців; найкращі райтери працюватимуть над прикрашанням занедбаних будівель у різних частинах старого та нового міста.

Вартість квитків: ціна на три дні – 330 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Кам’янця-Подільського треба їхати через Монастирську – Бучач – Чортків – Скалу-Подільську. Відстань між містами 186 км, що займе близько 4 год. Середня якість дороги по маршруту – 4,15.

Зі Львова через Золочів рухаємося до Тернополя, потім – через Теребовлю та Скалу Подільську до Кам’янця-Подільського. Відстань – 277 км, тривалість у дорозі – 5 год, середня якість – 2,25.

З Києва їдемо через Житомир – Старокостянтинів – Хмельницький – Дунаївці – і до місця призначення. Відстань між містами 421 км, що займе майже 7 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,92.

З Харкова, як зазвичай їдемо спочатку до Києва, а далі – по прокладеному вище маршруту. Відстань – 898 км, тривалість у дорозі – майже 13 год. Середня якість – 3,32.

З Одеси їдемо, як до Чернівців на попередній фестиваль, тільки зупиняємось у Кам’янці-Подільському. Відстань – 640 км, тривалість у дорозі – близько 9 год. 30 хв. Середня якість – 3,90.

 

5-6 вересня – фестиваль «Гуцульська бринза»

Де? Місто Рахів Закарпатської області.

Що цікавого? Це свято, загартоване карпатськими горами та прадавніми автентичними традиціями. Тільки тут ви зможете на повну насолодитись свіжим карпатським повітрям, смачними та екологічно чистими стравами, доторкнутись до частинки суворого гуцульського побуту та відчути всю гостинність карпатського краю. Тут можна буде скуштувати національні гуцульські страви та потанцювати під якісну народну музику.

Вартість квитків: безкоштовно

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Тисменечани – Надвірну – Делятин – Яремче – Ясіня – до Рахова. Відстань між містами – 134 км, приблизна тривалість у дорозі – 3 год. Середня якість покриття – 3,19 із 5-ти.

Зі Львова їдемо спочатку до Івано-Франківська через Бібрку – Рогатин – Бурштин та Галич, а далі – по вже прокладеному шляху. Відстань від Львова до Рахова 266 км, що займе близько 5 год. 30 хв. Середня якість дороги – 3,00.

З Києва рухаємося через Житомир – Рівне – Броди, не повертаючи на Львів, їдемо через Золочів – Перемишляни – Рогатин – Бурштин до Івано-Франківська, а далі – як вже згадувалося вище. Відстань між містами – 739 км, приблизна тривалість у дорозі – 12 год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань – 1217 км, тривалість у дорозі – близько 18 год. Середня якість дороги – 3,19.

З Одеси рухаємось спочатку трасою Київ – Одеса до Умані, звідти – до Вінниці – Хмельницького – Івано-Франківська – Надвірної – Яремче – Рахів. Відстань між містами – 898 км, тривалість у дорозі – 15 год. Середня якість – 2,98.

 

 

11 – 13 вересня – ХХII - й Гуцульський фестиваль

Де? місто Надвірна Івано-Франківської області

Що цікавого? Фестиваль присвячений збереженню гуцульського колориту та традицій. В рамках події відбуватимуться різноманітні секційні засідання, виступи етнографічних колективів та гуцульські ярмарки.

Вартість квитків: вхід вільний.

Як доїхати?

Маршрути тотожні вищенаведеним маршрутам до Рахова, тільки зупиняємося у Надвірній, що на 97 км ближче.

 

18-19 вересня – Chernihiv Jazz Open

Де? Чернігів

Що цікавого? Джазовий фестиваль – це, насамперед музика. Особливістю Chernihiv Jazz Open є рівний та потужний лайн-ап. На фестивалі виступають як професійні джазові колективи з України, так і команди з багатьох інших країн.Основний майданчик фестивалю – Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко, який розташований на центральній площі міста. Тут відбуваються два великі фестивальні концерти. Безкоштовні концерти молодих джазових колективів відбуваються на відкритій «Зеленій сцені» фестивалю, що розташована теж неподалік центральної Красної площі міста на початку Алеї Героїв. А шанувальників джазових джемів у невимушеній атмосфері фестиваль запрошує на афтепаті.

Вартість квитків: 140 – 200 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а звідти - через Козелець – до Чернігова. Відстань між містами – 752 км, що займе близько 11 год. середня якість дороги - 3,25.

Зі Львова через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а далі – як уже згадувалось, до Чернігова. Відстань – 688, тривалість – 9 год. Середня якість – 3,10.

З Києва до Чернігова їдемо через Бровари і Козелець. Відстань між містами – всього 147км, що займе приблизно 2год. Середня якість дороги 3,81

З Харкова через Полтаву теж рухаємось спочатку до Києва і звідти - до Чернігова. Між містами 586 км, що займе десь 7 год. 30 хв. вашого часу. Середня якість – 3, 15.

З Одеси трасою Київ-Одеса їдемо до столиці і далі – до Чернігова. Відстань – 617км, тривалість – 7 год. 30 хв. Середня якість – 3,25.

 

17 – 27 вересня – ГОГОЛЬFEST

Де? Київ

Що цікавого? Головний меседж цьогорічного фестивалю - «Дегустуй завтра вже сьогодні». Фестивальні події впродовж 11 днів проходитимуть на 14 локаціях експоцентру. Традиційно ГОГОЛЬFEST представить такі напрямки мистецтва як театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art, дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма.

Вартість квитків: 60 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Києва їдемо через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань – 603 км, тривалість – 9 год., середня якість – 3,25.

Зі Львова до Києва варто їхати через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань між містами – 540 км, тривалість – 7 год., середня якість – 3,28.

З Харкова до Києва 479 км, що займе близько 6 год., середня якість – 3,96.

З Одеси до Києва їхати слід стандартним маршрутом магістраллю Київ – Одеса. Відстань –474 км, тривалість – займе 5 год. 30 хв., середня якість дороги – 4,06.

 

24 – 27 вересня – Lviv Coffee Festival

Де? Львів

Що цікавого? Професіонали, експерти, люди, які горять тим, що роблять, поціновувачі якості та смаку, – усі щороку зустрічаються у Львові «на каві».

Організатори обіцяють показати, як живе світ кави, зібрати найкращих експертів, які будуть експериментувати та творити, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею; показатикультуру споживання кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Вартість квитків: безкоштовно.

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Галич– Бурштин – Рогатин – Бібрку. На ці 132 км піде десь 3 ваші год.

З Києва до Львова їдемо через Житомир – Рівне – Дубно – Броди – Буськ. Відстань – 541км, тривалість у дорозі – близько 7год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань –1019 км, тривалість у дорозі – 13год., середня якість – 4,73.

З Одеси рухаємось до Умані трасою Київ – Одеса, звідти через міста Вінниця – Хмельницький – Тернопіль їдемо до Львова. Відстань – 786 км, тривалість – 12 год., середня якість дороги – 3.26.

Завантажуйте собі на смартфон навігатор Navizor beta та подорожуйте безпечно!

Завантажити навігатор для Android можна тут: https://goo.gl/FuUZEr

Проводьте ваші дні із користю, адже життя – це не кількість днів, які ви прожили, а їх якість. І саме подорожі роблять наше життя наповненим хорошими емоціями та позитивом!

Яскравої вам осені та веселих мандрівок тільки якісними дорогами!


04.09.2015 2357 0
Коментарі (0)

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

968
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1979
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2851
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3487
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3687
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6876 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3871

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5686

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6824 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7640
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2477
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4742
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5127
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

494
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

958
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1828
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3411
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

936
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1803
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3707
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3931 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5466