Після оприлюднення цих світлин в мережі, люди були позбавлені своєї роботи. Випадків, коли працівників звільняли з роботи через неприйнятні, на думку роботодавців, фотографії чимало.
Fishki.net зібрали найяскравіші приклади інцидентів, коли користувачі соцмереж втратили роботу або опинилися на межі звільнення через знімки в Інтернеті.
2014 року відразу дві російські медсестри одна за одною догодили під шквал критики за публікацію в Інтернеті фотографій з пацієнтами. Наприкінці листопада стало відомо, що медсестра Олеся Кайда з Коломни була звільнена за знімок оголеного пацієнта в Instagram. Через добу пацієнт помер, і цей факт став ще одним аргументом критиків. При цьому сама медсестра упевнена, що з нею вчинили несправедливо, оскільки "немає такої статті для звільнення - за публікацію фото в Instagram".
Ще одна медсестра, мешканка Нижнього Тагілу Марина Шаріна, опинилася в епіцентрі уваги спершу регіональних, а потім і федеральних ЗМІ через публікації декількох фотографій з операційної. Для знімків 36-річна жінка позувала під час проведення операцій, на деяких кадрах видно сліди крові або пацієнти під наркозом.
На момент оприлюднення зображень Шаріна працювала вже в іншому лікувальному закладі, однак вибачилася перед колегами і погодилася підписати кодекс правил поведінки, після чого адміністрація Уральського клінічного лікувально-реабілітаційного центру відмовилася від наміру її звільнити.
Стюардеса
У січні 2013 року стюардеса "Аерофлоту" Тетяна Козленко була звільнена за неналежне ставлення до пасажирів. Блогери звернули увагу на образливу фотографію, опубліковану дівчиною ще в 2011 році, після чого авіакомпанія заявила, що бортпровідниця у них більше не працює.
Деякий час по тому Тетяна була все ж відновлена на посаді, оскільки, за словами керівника департаменту ВАТ "Аерофлот" зі зв'язків з громадськістю Андрія Согріна, "виявилася просто закоханою в небо" і повністю визнала свою провину.
Історія широко розійшлася не в останню чергу завдяки тому, що це був вже другий випадок звільнення бортпровідниці "Аерофлоту" за поведінку в соцмережах. За рік до Козленко компанія звільнила ще одну стюардесу, Катерину Соловйову, за аморальний твіт про падіння Superjet-100.
Педагоги
На початку 2013 року Карлі Маккіні (Carly McKinney), 23-річна вчителька математики зі штату Колорадо, стала інтернет-знаменитістю і опинилася в адміністративній відпустці. Це сталося після того, як адміністрація школи переглянула її Twitter і виявила там безліч досить відвертих фотографій, ще більш відвертих зізнань, а також знімків з алкоголем і марихуаною.
Сама Карлі стверджувала, що акаунт створювався як пародійний, і деякі фотографії опублікував її друг без її відома. Учні, всього на кілька років відстаючі від своєї вчительки, влаштували на її підтримку флешмоб в соцмережах.
У січні 2014 була кумедна історія, головною героїнею якої стала вихователька з Казані Анна Долбач. Автор підробленого Instagram-аккаунта від її імені публікував відверті фотографії, в тому числі такі, що порушують правила сервісу, - без нижньої білизни, і звертався до знаменитостей з непристойними пропозиціями. Адміністрація дитячого садка, в якому працювала Анна, звільнила дівчину, не розібравшись в ситуації.
Ще один педагог, 40-річна вчителька музики Олена Корнюшонкова з невеликого міста Конаково в Тверській області, також позбулася роботи через публікацію надмірно сміливих фотографій у Фейсбук.
На цьому її слава не обмежилася: Олена знову з'явилася в ЗМІ після того, як розбила каменем скляні двері установи, а потім вікно в місцевому Будинку культури, де також колись працювала.
Кухарі
Влітку 2013 року хітом Інтернету став скандал за участі відразу двох співробітників мережі швидкого харчування Subway. Кемерон Боггс (Cameron Boggs) і Ян Джетт (Ian Jett) зі штату Огайо вразили Instagram фотографіями замороженої сечі, що зберігалася в холодильнику на роботі, булок для сендвічів у формі статевого органу, а також самого статевого органу, прикладеного до готового сендвіча.
Через півтора роки після цього інциденту героєм західних ЗМІ виявився кухар популярної американської мережі ресторанів Chili's Grill & Bar на ім'я Джастін. Він опублікував у Фейсбуці кілька фотографій на робочому місці. На деяких з знімків він позував, лежачи на обробному столі на кухні ресторану, і це не сподобалося спершу клієнтам закладу, а потім і Департаменту ділового та професійного регулювання.
Молодий чоловік був звільнений, проте, на відміну від більшості фігурантів подібних історій, не тільки не видалив сумнівні знімки, але і обернув несподівану увагу преси на користь своїй кар'єрі репера-початківця.
Секретар парламенту
У серпні 2014 позбулася роботи співробітниця швейцарського парламенту, що оприлюднила еротичні селфі, в тому числі зроблені в будівлі Федерального палацу в Берні. Після звільнення вона видалила свої сторінки в Фейсбук і Twitter, що налічували близько 11 тисяч фоловерів.
Міліціонерки
Кілька співробітниць поліції Нью-Йорка зіткнулися з дисциплінарними заходами після того, як в Instagram з'явилися їхні сексуальні фотографії у формі і в штатському. На кожному зі знімків дівчата повністю одягнені, однак перевіряючі визнали, що їх грайливі пози можуть підірвати довіру до відділу і перешкодити службовим справам міліції.
Як покарання дівчат очікували заходи різного ступеня тяжкості, від скорочення днів відпустки до відсторонення від служби.