Сучасні технології знеболювання, діагностики та лікування в стоматології

Проблеми з зубами знайомі практично кожній людині. Захворювання ясен, карієс, кістки зустрічаються і у дітей, і у дорослих. Їх лікування повинно бути негайним - тільки так можливо попередити серйозні наслідки.

Стоматологія ЛюміДент в Києві готова запропонувати цілий ряд інноваційних методик на кожному етапі - від діагностики і знеболення до лікування і відновлення естетичних функцій, подробніше дивіться за посиланням https://www.lumident.kiev.ua/ua.

Лікування зубів без болю

Страх перед стоматологами формується з дитинства. Він змушує вже дорослих пацієнтів максимально відтягувати візит до лікаря.

Однак інновації в сучасній стоматології ламають стереотипи:

  • При найменшому дискомфорті пацієнту вводиться анестетик. Для цього не використовуються навіть шприц з голкою, що попереджає ймовірність виникнення у пацієнта стресу. Комп'ютерна анестезія STA підходить дітям і дорослим, відрізняється безболісністю. Вона діє локально тільки в тому місці, де лікар здійснює маніпуляції.
  • Якщо передбачається тривала процедура і пацієнт відчуває панічний страх, лікування зубів здійснюється в медикаментозному сні. Методика підходить дітям, які не можуть спокійно висидіти в кріслі. Найчастіше седація виконується при видаленні зубів, протезуванні, імплантації, пластиці тканин.
  • Залежать ціни стоматології з знеболенням від застосовуваного методу анестезії і лікарських препаратів. Підбираються анестетики індивідуально після тестування на алергічну реакцію.

Крім медикаментозного знеболення, в клініках пропонуються ефективні методи відволікання від неприємної процедури, наприклад, перегляд улюбленого фільму в відео-окулярах.

Як здійснюється діагностика

Будь-який лікар в стоматології не обмежується візуальним оглядом, а починає лікування захворювань зубів, ясен, ротової порожнини з діагностики.

Для отримання вичерпної інформації про стан тканин проводяться рентгенологічні знімки декількох типів:

  • Прицільні. Допомагають оцінити стан зуба, кісткових і м'яких тканин, що оточують його, глибину ураження карієсом, його наявність в важкодоступних місцях.
  • Панорамні - ортопантомограма. Показує всю щелепу в розрізі. Застосовується для діагностики неправильного прикусу, перевірки герметичності пломб, виявлення прихованого карієсу.
  • У 3D-форматі - комп'ютерна томографія. Дають проекцію зуба та щелепи з різних сторін. Це самий інформативний знімок в стоматології, застосовується при імплантації зубів, і лікуванні каналів коренів зубів.
  • У бічній проекції - телерентгенограма. Цей знімок показує щелепно-лицевої скелет. Він важливий при виправленні неправильного прикусу.
Новітні технології в лікуванні зубів

Сучасні клініки готові запропонувати не тільки доступні ціни на лікування зубів, але і бездоганну якість, що забезпечується завдяки застосуванню новітніх технологій.

Однією з таких виступає терапія під мікроскопом. Потужні оптичні системи дають чудовий огляд лікаря на зубні канали. Їх будова, розташування і кількість індивідуально для кожної людини. Розглянути всі особливості реально тільки після багаторазового збільшення. Використовуються мікроскопи для перевірки якості пломб, контролю процесу протезування.

Імплантація зубної емалі - один з кращих способів, який застосовують стоматологи для профілактики і запобігання подальшому розвитку карієсу. Цей метод ефективний при усуненні ерозії, ліквідації підвищеної чутливості, що доставляє пацієнтові масу неприємних відчуттів під час прийняття холодної, гарячої, солодкої, солоної їжі та ін.

Сучасні технології зміцнення та відновлення емалі спрямовані на ущільнення її структури. При незначних дефектах рекомендуються ремінералізація і / або фторування. Складні випадки вимагають більш серйозного підходу - композитної реставрації або встановлення вінірів.

Сьогодні стоматологічні клініки не зупиняються на досягнутому. У переліку їх послуг можна зустріти плазмоліфтинг. Це високоефективний спосіб лікування м'яких тканин. Його суть полягає у введенні ін'єкцій, отриманих з плазми крові пацієнта. Також уваги заслуговує кісткова пластика із застосуванням власних мембран крові.

Звертайтеся в сучасні стоматологічні клініки - стоматологи сьогодні вміють не тільки лікувати без болю, а й подарувати Вам здоров'я зубів і ясен, а також голлівудську посмішку на довгі роки.

Автор: Дудко Татьяна Витальевна

Партнерський матеріал

Фотогалерея


29.09.2020 1138 1
Коментарі (1)

Иван 2020.10.02, 15:41

Интересная информация!!!

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

955
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1961
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2832
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3467
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3676
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6855 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3859

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5673

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6806 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7629
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2464
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4729
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5116
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

484
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

948
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1818
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3401
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

922
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1790
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3696
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3911 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5455