Сотні добровольців зняли одяг і позували оголеними в парку на півночі Лондона - все в ім'я мистецтва.
Одягнувши лише білу маску для обличчя, близько 220 волонтерів зібрались у палаці Александри, щоб взяти участь у художній інсталяції "Всі разом", організованій Спенсером Туніком.
Тунік, який відомий тим, що збирає сотні, а іноді й тисячі людей, щоб позували для вражаючих масових оголених фотографій, розташував волонтерів на відстані не менше метра відповідно до соціальних вказівок.
Організатори заявили, що добровольців перевіряли та заміряли їм температуру перед початком перфоменсу.
Близько 220 людей позували оголеними, маючи тільки маски на обличчі, на думку організаторів, це перший великий мистецький захід, що відбувся після карантинної ізоляції. Спенсер Тунік/Sky Arts
За словами організаторів, Sky Arts підтримали інсталяцію, яка стала першою великою мистецькою подією відколи Великобританія в березні ввела карантинні обмеження.
"Реальність присутності великої кількості людей, що знаходяться поруч - плече до плеча, шкіра, що торкається шкіри - на сьогодні може бути чимось із минулого, але все ж є бажання цього природного зв'язку, можливо, зараз більше, ніж будь-коли", - сказав Тунік у заяві.
Тунік, який перетворив місця по всьому світу на море оголених тіл, працював, щоб показати та захоплювати людськими формами, навіть не зважаючи на обмеження коронавірусу.
Цього року художник використовував технологію відеоконференцій для зйомки учасників, що носять маски, - фіксуючи свої оголені інсталяції за допомогою знімків екрану в стилі колажу під час карантинних обмежень.
Інсталяція відбулась у Палаці Александри в Лондоні. Sky Arts
Тунік, який народився в Америці, влаштував близько 100 масштабних оголених фотосесій у громадських місцях по всьому світу — від Мюнхена до Мехіко, де він сфотографував 18 000 оголених учасників.
Хоча його оголене мистецтво раніше використовувалося як форма протесту, за словами організаторів, лондонська інсталяція Туніка була розроблена на честь "співучасті та свободи".
за матеріалами CNN