Кольорова гама та ромбічні символи взяті з візерунка гуцульських килимів.
Гасло Ворохти теж пов'язане з історичним минулим, адже за легендою назва селища з'явилася у ХVII столітті. За переказами, у перших жителів присілка Мочерняків був слуга, що втік з польської армії, якого звали Ворохта. Він був дуже здібним, і до нього часто зверталися за порадами, приказуючи «іду до Ворохти». Звідсіля й пішла в народі назва нового гірського поселення — Ворохта.
Використавши діалектичне слово «Скочимо» (яке є в широкому вжитку ворохтян), а також пов‘язавши його зі стрибками з трампліна, отримали слоган: «Скочимо до Ворохти».
Окрім того, брендарі презентували «тотемну» містичну та комічну тваринку Ворохти яку назвали Ворохатий. Її планується використовувати у вигляді стікерів, смайликів, наліпок, а також з промоційними цілями.
У розробці стратегії брав участь уродженець Калуша — дизайнер Олег Білий. Калушанин, який нині живе в Києві, також є автором візуального стилю рідного міста.
"Місто — це не тільки будинки, інфраструктура та комунікації. У кожного міста є душа, а цією душею є люди, які в ньому живуть. Як люди ставляться до міста — так воно і виглядає. Я намагаюсь налагодити взаємодію між жителем та містом, позначити приналежність до нього та берегти його. Для кожного з нас Калуш має своє значення. Для мене — це місце духовного натхнення. Для когось це місто, з якого він поїхав в пошуках кращої долі, для когось — місце, де він народився, живе і виховує діток.
Але насамперед це місце, яке нас всіх поєднує, і через візуальну комунікацію я намагаюсь навчити місто говорити, подарувати йому мову, якою воно буде спілкуватись з жителями, подарувати йому повсякденний та святковий одяг. Насправді сам логотип служить скоріше для позначення унікальності міста, регіону та надання йому представницького вигляду. Це – його аватарка, портрет на міжнародній арені, — поділився дизайнер.
Нагадаємо, в Туристичній раді Івано-Франківської області вважають, що цього року очікується приріст туристів на 15-20% більше, ніж минулого року.
Також Фіртка дізналась, скільки туристів очікують прийняти на Закарпатті в цьому році.
Читайте також:
Скільки туристів очікують прийняти на Прикарпатті в цьому році
Глемпінг-туризм на Прикарпатті: будівництво можуть розпочати вже влітку
це ворохате дуже страшнувате