Трейдинг, як спосіб заробітку, набув актуальності не так давно. Професія трейдера, якої навчає компанія OstUpChuk, керована Сергієм Остапчуком, стає дедалі більш популярною.
З цієї статті допитливий читач дізнається про сутність курсу, пропонованого цією організацією, та про правила трейдингу, які тренер з практикою Сергій Остапчук вважає базовими умовами для успішного заробітку.
Трейдинг: специфіка діяльності
Трейдинг передбачає виконання торгових операцій із фінансовими інструментами з метою отримання прибутку. Така діяльність не завжди приводить до успіху – багато новачків, яким бракує компетентності, не заробляють, а втрачають свої гроші, тому кидають дану сферу, розчарувавшись у ній.
На думку Сергія Остапчука, причиною відповідного фіаско є те, що початківці відносяться до трейдингу, як до казино. Насправді такого роду торгівля потребує знань і вмінь, які здобуваються в ході спеціального навчання. Навчання трейдингу включає потижневу аналітичну роботу, проведення брифінгів, вебінарів та наявність зворотного зв’язку з метою коригування угод трейдерів-початківців – воно збільшує шанси новачків у рази.
Ключові правила для успіху в трейдингу, зазначені Остапчуком
Існує сім важливих умов, які можна назвати, висловлюючись сучасною мовою, лайфхаками трейдингу.
1. Попереднє складання плану торгівлі. Трейдер має розробити проєкт своєї діяльності й чітко дотримуватися його.
2. Урахування трендів. Під трендом розуміють проєкцію фінансових та економічних змін на графіку, яка передбачає тривалий однобічний рух ціни. Необхідно стежити за трендами й слідувати за ними – позиції мають бути довгими, якщо тренд підіймається, й короткими, якщо він спадає.
3. Збереження свого торгового капіталу. Навіть досвідчені трейдери не виграють щоразу. Проте для інвестування необхідно мати достатньо коштів. У іншому випадку можна втратити чимало можливостей для отримання прибутку. Захист капіталу виключає вкладення всіх грошей в одну угоду, бо така позиція є ризикованою.
4. Скорочення своїх збитків. Найкращими втратами є втрати незначні. Попередити втрату всього депозиту має використання захисних стопів – слід виходити вчасно. З малими збитками треба змиритися – інакше незабаром ваші втрати зростуть настільки, що це призведе до закриття ваших позицій.
5. Надання можливостей прибуткам зростати. Невеликі втрати від кількох неуспішних угод може покрити прибуток від однієї вдалої угоди.
6. Власний аналіз торгівлі. Не покладайтеся на чужі думки та поради. Самоаналіз, постійний, упевнений та послідовний – найліпший варіант.
7. Відкидання сумнівів. Трейдери, що сумніваються, й реагують на все надто емоційно, приречені на неуспіх, бо здійснюють угоди необдумано.
8. Сергій Остапчук переконаний, що самостійне навчання трейдингу можливе, проте цей процес без допомоги фахівців займе не менше кількох років й коштуватиме багатьох депозитів.
Більш ефективне й оперативне розв’язання проблеми – пройти курси трейдінгу в школі OstUpChuk.
Партнерський матеріал