Сім кращих італійських ВНЗ

Кожен турист в Італії хоч на мить уявляв себе місцевим мешканцем і це не дивно, адже в цій країні є стільки привабливого: чарівна природа, теплий клімат, цікаві історичні пам’ятки, привітні люди та неймовірно смачна їжа.

Італійці кожного дня насолоджуються життям, ведуть неспішні бесіди за чашечкою кави та радіють компанії друзів. Маленькі італійські міста зачаровують своїми пейзажами, колоритними вузенькими вуличками та затишними кав’ярнями. Одного разу відчувши цю атмосферу, прагнеш зануритися в неї назавжди.

Однією з можливостей переїхати в Італію для іноземця є навчання. Отримати вищу освіту в Італії варто з таких причин:

  • Можливість вивчити італійську під час навчання та проживання в країні.
  • Велика кількість ВУЗів з широким вибором спеціальностей.
  • Іноземні студенти можуть отримати грант чи стипендію від університету.
  • Студентська віза дає можливість подорожувати.
  • Можливість продовжити діє візи ще на рік після закінчення навчання. Студентові дається рік на пошуки роботи.
  • Можна вчитися і працювати за сумісництвом.
  • Прості умови вступу до ВИШу.
  • Програма обміну студентами Ерасмус, яка дає можливість навчатися в університетах інших країн.
  • Три роки для здобуття ступеня бакалавру замість чотирьох, що дає більше можливостей студенту.

Які форми навчання доступні для іноземців?

Іноземні студенти можуть отримати три ступені : бакалавр, спеціаліст чи магістр. Безкоштовне навчання майже недоступне. На цю форму навчання потрапляють лише обдаровані діти на запрошення ВУЗу. В основному навчання для іноземців є платним і сума буде залежати як від спеціальності, так і від місцезнаходження ВУЗу. Умови вступу для абітурієнтів доволі прості:

  • Для отримання диплома магістра достатньо надати український диплом бакалавра.
  • Можливо потрібно буде скласти іспит з профільної дисципліни чи пройти тестування.

Найкращою підготовкою до вступу буде вивчення італійської мови. Для цього можна обрати курси італійської від Букі, роботу з репетитором або спробувати опанувати мову самостійно. Все залежить від початкового рівня студента, його бажання та кількості часу, який є в запасі.

Сім вищих навчальних заходів, в які можна вступити українцям.

  • Міланський технічний університет запрошує абітурієнтів до навчання після складання тестів. Це найбільший технічний університет Італії. Приймає студентів до бакалавріату, магістратури. Вартість навчання 3300 євро/рік.
  • Пізанський університет є одним з найстаріших ВУЗів Італіі, знаходиться в Пізі. Основні напрямки:технічний, економічний, медичний, юридичний, інформаційні технології. Вартість навчання 2300 євро/рік.
  • Університет Генує в м.Генуя має такі направлення: технічне, медичне, юридичне, мистецьке, правове. Вартість навчання від 2000 євро/рік, необхідно скласти тести з італійської. Університет видає диплом з високим міжнародним котируванням.
  • Римський університет Ла Сапієнца надає можливість пройти програму магістратури чи бакалавріату. Має широкий спектр навчальних програм: економічний, фармакологічний, юридичний, архітектурний, філософський, медичний, політехнічний. Вартість навчання від 1140 євро/рік.
  • Європейський інститут дизайну в Мілані пропонує отримати знання у сфері моди, дизайну, візуального мистецтва. Вартість навчання від 17000 євро/рік.
  • Інститут Марангоні в м.Мілан надає освіту в галузі мистецтва. Вартість навчання від 23000 євро/рік. Диплом ВУЗу високо цінується в усіх країнах світу. Основні навчальні програми: висока мода, дизайн інтер’єрів, розробка стилів.
  • Болонський університет пропонує 92 бакалаврські програми та 103 магістерські. Іноземні студенти можуть претендувати на грант. Вартість навчання від 3000 євро/рік.

Для успішного навчання в ВУЗі Італії потрібно мати знання Італійської, які можна отримати в Києві, у Львові чи Харкові. Оберіть спосіб, який найкраще Вам підходить: курси, репетитор чи онлайн.

Партнерський матеріал


30.09.2021 710 1
Коментарі (1)

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

951
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1958
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2828
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3463
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3671
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6851 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3857

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6806 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7627
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2463
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4729
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5116
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

482
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

946
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1816
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3399
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

921
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1788
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3695
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3907 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5452