Премія Global Teacher Prize Ukraine, що серед освітян вважається аналогом Нобелівської премії, оголосила ТОП-50 кращих педагогів України. Почесну відзнаку отримають і три вчительки з Франківщини.
Про це повідомили Фіртку організатори рейтингу.
Так, серед лауреатів є й педагоги Івано-Франківської початкової школи №26, зокрема Тетяна Бурцева та Аліса Павлюк, а також викладачка англійської мови - Мар'яна Лисишин.
Тетяна Бурцева, вчителька початкових класів Івано-Франківської початкової школи №26, з 2016 року бере активну участь у Всеукраїнському проєкті «Розумники» та є учасницею дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкових класів». У своїй роботі жінка активно використовує сучасні підходи, зокрема інновації зі створення комфортного освітнього середовища. Також Тетяна залучає маленьких школярів до позашкільної діяльності. Вони займаються як екологічними ініціативами, так і волонтерською допомогою.
«Дуже горда, що діти з батьками охоче підтримують такі необхідні акції. Це є високим показником нашої гідності як патріотів», - зазначила педагог.
Аліса Павлюк впроваджує на своїх уроках технологію «Smart Kids», дає завдання на SWOT-аналіз літературних творів, застосовує самостійно розроблену дослідницьку лабораторію, а її вихованці перемагають у конкурсах від Національного центру аерокосмічної освіти.
«За 25 років роботи в школі я займала різні посади: була вихователем групи продовженого дня, педагогом-організатором, вчителем християнської етики, спробувала навіть викладацьку діяльність в університеті. І на кожній з цих посад намагалася бути людиною, поважати особистість учня», - розповідає вчителька.
Мар'яна Лисишин для кожного свого учня формує індивідуальну траєкторію прогресу за допомогою STEAM-уроків, елементів фінської освіти та наукових пікніків із англійської мови. Її вихованці пишуть листи невидимими чорнилами, здійснюють віртуальні мандрівки в древні міста та виступають по радіо. Мета Мар'яни – створити школу щастя, у якій діти зможуть розвивати м’які навички та емоційний інтелект.
«Моє завдання — залучити дитину так, щоб вона і не зрозуміла, як сама захопилась і розвинула свої навички», - додає Лисишин.
Читайте також:
Новий навчальний рік в Україні: формат та структура
Державні заклади вищої освіти в Івано-Франківську. Відомо, скільки заяв подали абітурієнти