Реінкарнація можлива!

Реінкарнація - сюжет, що не залишає нікого байдужим, бо як тільки людина починає розмірковувати про сенс життя, перед нею постають питання: звідки ми прийшли, хто ми, куди йдемо?

Поняття реінкарнації особливо поширене в Азії, і не тільки в Індії, але так само в Китаї, Японії, Монголії, Тибеті, Індонезії і т.д. Найвідоміший на Заході приклад реінкарнації - це далай-лама, духовний лідер Тибету. Всім відомо, що згідно з віруваннями, кожен далай-лама є перевтіленням свого попередника. Релігії буддизму і індуїзму дотримуються цього поняття.
В Античності поняття про незалежну суть, із здатністю проживати в багатьох послідовних існування, признавалася грецькими філософами, серед них знамениті Піфагор і Платон. У християнстві також є натяки на реінкарнацію.

Це поняття, мабуть, визнавалося першими християнами, і тільки Константинопольський Собор 535 року відкинув цю ідею, а письмові джерела були знищені. Різні народності Африки визнають, що людина народжується знову в спорідненій групі, до якої належала раніше.

Що таке реінкарнація?

Реінкарнацію можна визначити як повернення душі в нову тілесну оболонку. За деякими віруваннями, людська істота постійно відроджується в людському вигляді, хоча не виключені втілення у тваринному, рослинному і навіть мінеральному світах.

При реінкарнації дух повинен увійти в нове тіло, але відбувається це поступово, і процес завершується народженням. Більше того, схоже, що наші здібності можуть губитися при переході з одного життя в інше, перебувати, так би мовити, в пасивному стані.

Феноменом реінкарнаціі є те, що попередні життя залишають у «дарунок» здібності до творчості, науки, мови і т.д. Наприклад, Моцарт володів божественним музичним даром з трьох років. Він умів розбирати партитури і грати по нотах, ще не вміючи ні писати, ні читати або рахувати. У шість років він вже склав свої перші музичні твори.

Реінканація так само є підставою для різних фобій, необгрунтованих страхів, симпатій і антипатій до людей і певним періодам історії світу. Всі ми одного разу запитуємо себе, чому з першого знайомства ми відчуваємо особливу довіру до одного, немов, давно знайомі, і чому ми відчуваємо неприязнь до іншого?

Якщо погодитися з ідеєю багаторазових перевтілень, можна припустити, що ми можемо робити серйозні помилки і прорахунки, які призводять до втілення в ту чи іншу людину - доля повертається спиною, є якась хвороба чи серйозна неміч . Природно припустити, якщо наша життя повне щасливих подій, що наші попередні вчинки були тільки добрими.

Щоб зрозуміти, що таке реінкарнація, слід звернутися до поняття «карма». Карма - слово з мови санскрит. Її можна визначити як наслідок наших попередніх діянь. Всі наші провини - це і є карма, саме вона впливає на те, що ми маємо сьогодні. Карма наділяє нашу особистість свідомістю, і якщо воно вирішує не розплачуватися за наші помилки в цьому житті, то цей вантаж залишається на особистості.

У низці наших минулих життів ми могли багаторазово бути чоловіком чи жінкою. У християнстві часто згадується безстатевість ангелів. Душа (або дух) такі ж. Ми могли б бути втілені в одного чи іншого в залежності від того, які випробування нам належить пройти, щоб удосконалити себе.

У різних релігіях йдеться про те, що мета нової появи на Землі - це досягнення деякого досконалості, щоб більше «не повертатися» сюди.

Саме з цієї причини, люди, що приймають ідею реінкарнації, повинні остерігатися засуджувати інших, тому що невідомо, чому обрано те чи інше нове втілення, яке може здатися мало привабливим на погляд простої людини. Важко сказати, яка кількість людей вірить у реінкарнацію, але можна сказати, що більше мільярда чоловік сповідує релігії, що визнають перевтілення.

Дослідження реінкарнації

Сьогодні в західних країнах п'ять університетів вивчають цей феномен. Це Прістонський і Вірджинський університети в США, Единбурзький у Шотландії, Амстердамський в Нідерландах і Фрібурзький в Німеччині.

Дослідження базуються на трьох видах джерел інформації: пам'ять про попередню особистості, колишню сім'ю, минуле життя. Найчастіше це маленькі діти (від двох до семи років). Повернення під гіпнозом. Використання медіума, що грає роль сполучної ланки між існуючим суб'єктом і його втіленням у попередньому житті.

Кілька прикладів

Доктор Ян Стевенсон, дослідник з університету Вірджинії, за 35 років об'їздив весь світ для збору інформації, перевірки фактів та опитувань в основному дітей, які згадували свої минулі життя, мали на тілі вроджені знаки або каліцтва, відповідно перенесені, найчастіше смертельні, поранення « в попередніх життях ».

У ході життя спогад про попереднє життя стирається до 7-річного віку. Діти спонтанно говорять про минуле життя, вони хочуть повернутися додому, тужать за матір'ю або дружиною, часто виявляють фобії, нез'ясовні цим життям. Більше того, вони знають речі, про які не могли знати у теперішньому житті. У багатьох випадках те, про що говорили діти, можливо перевірити. Навіть зустрічаються діти, що говорять на іншій мові.

Д-р Стевенсон опублікував кілька робіт на цю тему. В одній книзі він наводить 200 випадків наявності родових знаків. Діти описували в подробицях свої смерті в попередніх життях, коли вони отримували кульове поранення або удар гострим предметом. Родові знаки відповідали отриманим пораненням.

Інший вид дослідження грунтується на гіпнозі, проведеному д-ром Бріаном Вейссом в Колумбійському університеті і медичному училищі в Ялі. Бріан Вейсс, можливо, самий відомий спеціаліст щодо введення з допомогою гіпнозу людини в регресивний стан. В одній зі своїх книг, під назвою «Багато життів, багато Вчителів», він розповів про життя однієї зі своїх пацієнток, 30-річної Кетрін, що впадала у приступи раптового сильного занепокоєння. Коли вона перебувала під гіпнозом, він попросив її повернутися в той час, коли у неї виникли ці симптоми. Кетрін виявилася в 1863 році до н.е. на Середньому Сході і згадала ще про десяток своїх колишніх втілень, коли вона переживала страхи, що паралізують її сьогодні. Вона згадала також людей, яких зустрічала в різних життях.

 


15


06.12.2010 8126 1
Коментарі (1)

Оксана 2011.01.05, 09:38
Дуже цікаво!Я й сама впевнена, що жила в іншому житті. . .
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

968
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1978
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2851
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3487
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3687
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6876 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3871

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5686

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6824 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7640
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2477
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4742
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5127
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

494
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

958
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1828
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3411
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

936
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1803
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3707
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3931 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5466