Проекти дерев’яних будинків: чому потрібно звернути увагу?

Секрет довговічності будинку полягає у його проекті. Креслення, розроблені професіоналами своєї справи, в комбінації з якісними матеріалами та комплектуючими, значно продовжують термін експлуатації оселі та підвищують якість проживання в ній.

Сучасні проекти будинків з дерева

Споруди з дерева не є віянням сучасності, їх історія починається ще задовго до будівництва з каменю. Новітні будинки з дерева значно відрізняються від їхніх давніх прототипів і у XXI столітті відповідають усім потребам сучасної людини. Розвиток суспільства дає змогу вдосконалювати технологію обробки деревини, також можливість втілювати в життя найбільш різноманітні дизайнерські рішення та відкривати нові горизонти для фантазії.

Деталі підготовки проекту дерев’яного будинку

Обов’язковим елементом проекту є інформація про характеристики деревини, яка буде використовуватися у будівництві. Під час підготовки креслень неодмінно слід враховувати специфіку ґрунту, особливості плану ділянки та інфраструктуру. Також варто зазначити, що архітектори суворо дотримуються нормативно-правових актів.

Дерев’яний будинок: всі «за» та «проти»

Прийняти рішення про будівництво оселі не просто, та не менш складно вибрати матеріал для майбутнього житла. Сучасний ринок будівництва пропонує десятки варіантів: цегла, керамічні блоки, газоблоки, камінь та ін. Та все ж традиційна колода не втрачає популярності. Чому так? Розглянемо переваги житла з дерева:

· Високі теплоізоляційні властивості (стіни з дерева майже в 5 разів краще зберігають тепло ніж цегляні чи бетонні);

· Екологічність (використовується природна сировина, що не завдає шкоді екології та суспільству. Спостерігається позитивний вплив на загальний стан людей таких осель, а саме: додаються сили, нормалізується тиск, зникає стрес та підвищується працездатність);

· Довговічність (при правильній експлуатації оселя прослужить не одному поколінню);

· Менший обсяг оздоблювальних робіт, що сприяє зниженню загальної вартості будівництва. (Дерев’яні стіни й без додаткового оздоблення гармонійно доповнюють будь-який інтер’єр).

Єдиним мінусом оселі з дерева є необхідність поновлення лакофарбового покриття. Хоча, яка домівка не потребує догляду? Як бачимо, плюсів на користь будівництва з бруса значно більше ніж мінусів.

Розробка проекту фахівцями

Проектування – непроста справа, вона потребує значних зусиль та цілого багажу знань. Отримати високоякісні креслення, які розроблені за усіма стандартами та з урахуванням бажань клієнта, можна звернувшись до компанії «ДеревоДім». Команда архітекторів-будівельників, столярів, електриків та сантехніків уже не один рік працює над створенням унікальних та довговічних дерев'яних домівок. Результатом плідної праці є десятки задоволених клієнтів та позитивні відгуки у соціальних мережах.

Детальніше: https://derevodim.com.ua/progects/project-house

Партнерський матеріал


26.05.2021 1121
Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

953
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1958
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2829
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3464
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3672
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6851 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3857

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6806 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7628
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2464
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4729
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5116
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

483
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

946
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1816
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3399
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

922
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1788
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3696
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3909 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5453