У 2021 році ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила 300 тисяч грн для реалізації в Бурштинській громаді третього етапу програми «Безпечне місто». За рік було прокладено 3 км локальної мережі та встановлено 15 нових камер відеоспостереження. З початку впровадження програми сума інвестицій з боку підприємства сягнула 626 тисяч грн.
ДТЕК Енерго – відповідальна і надійна компанія, яка впродовж багатьох років є стратегічним партнером Бурштинської громади. Програма «Безпечне місто» реалізовується в Бурштині з 2017 року. Вона передбачає встановлення камер відеоспостереження у громаді заради покращення безпеки жителів. Щороку компанія, в рамках програми соціального партнерства, спільно з Бурштинською міською радою, розробляє та втілює в життя черговий етап програми.
«Це важлива програма для всіх бурштинців, яку ми щороку дофінансовуємо, адже безпека життя кожного жителя є пріоритетом не тільки у нас на ТЕС, але й поза нею. В рамках перших двох етапів вдалося облаштувати серверну кімнату, побудувати окрему локальну мережу по місту та встановити 32 камери відеоспостереження. В 2021-му станція інвестувала в програму ще 300 тисяч грн. Зараз завершуємо третій етап програми і в планах на 2022 рік реалізація 4 етапу, до якого ми теж долучимося», - прокоментував в.о директора ДТЕК Бурштинська ТЕС Максим Шумченко.
В цілому, з 2017 року в громаді вдалось протягнути понад 13 км кабельної мережі, облаштувати серверну кімнату, встановити близько 50 камер відеоспостереження. Загальна вартість соціальних інвестицій сягнула 1,5 млн грн, з них 626 тисяч вклала ДТЕК Бурштинська ТЕС.
Довідково:
ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в тепловій генерації електроенергії - 13,3 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.
ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.
У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.
У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.
У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.
Партнерський матеріал