Покрівельний булат традиційний матеріал для покрівельних робіт. Булатом називають міцну нержавіючу сталь, яка має додаткове захисне покриття. Подібна продукція активно використовується в реконструкції куполів церковних споруд, адже має доступну вартість при високих експлуатаційних якостях.
У випадку покрівельного матеріалу для куполів сакральних споруд, “нержавійку” посилює шар нітриду титану. Завдяки такому складу булат прекрасно підходить для нестандартних архітектурних форм, зберігає привабливий зовнішній вигляд та нагадує справжню позолоту. Проте це – не єдині переваги матеріалу. Є ще кілька важливих плюсів, про які варто поговорити більш детально.
Переваги покрівельного булату для храмових куполів
Використовувати булат у влаштуванні церковних куполів варто з декількох причин. Головні серед них:
- Економія ресурсів. Використання такого матеріалу дозволяє зекономити не лише кошти, але й сили та час. З ним легко працювати, він прекрасно реставрується та має доступну вартість. До того ж, за булатом не доведеться особливо доглядати.
- Унікальні естетичні якості. Напилення на сталі може мати будь-який відтінок та текстуру. Можна підібрати будь-який відтінок для влаштування куполу. І цей колір буде зберігати свою яскравість та красу протягом довгих років.
- Витривалість та міцність. Булат не боїться дії таких хімічних факторів, як корозія. Також воно витримує дію механічних або атмосферних факторів: поривів вітру, великих мас води та снігу, тощо. Цей фактор особливо важливий для куполів сакральних споруд.
- Екологічність. Сталь, як і напилення з нітриду титану, входить до списку екологічно чистих матеріалів. Вона підходить для повторного використання та переробки, не виділяє токсичних речовин в процесі експлуатації та не впливає на стан довкілля.
- Високі стандарти якості. Дуже важливо знайти дійсно якісний булат, адже його виробники притримуються усіх міжнародних та європейських стандартів якості. Такий матеріал створюють з використанням іонно-плазмових технології та сучасного обладнання. Завдяки цьому матеріал не деформується та не втрачає цілісності довгі роки.
Також варто зазначити, що булатні листи зручні для створення потрібних форм, вигинів та штампування. З їх допомогою можна облаштувати куполи навіть найскладнішої конструкції.
Основні види булату для влаштування куполів
Подібна продукція відрізняєт кольорами, габаритами та вагою. Товщина листів може бути в межах від 0,4 до 1,5 міліметрів. Від неї залежить і вага матеріалу. Найтонші вироби частіше використовуються для перекриття стиків та подібних додаткових робіт. Більш товсті листи підходять для облаштування куполів та інших архітектурних частин храмової покрівлі.
При виборі булату дуже важливо знайти дійсно якісний матеріал. Особливо, якщо справа стосується облаштування храмових споруд. Отримати детальну консультацію з приводу вибору такого матеріалу можна за телефоном +38 (097) 992 30 91, а якісна продукція є в каталозі сайту pokrivlya.com.
Партнерський матеріал
Я абсолютно не згідний!