Перець чилі та цибульний фреш. Як борються з грипом в країнах Європи та Азії

 

В Україну разом зі снігом і морозами прийшов і грип. В українців є свої перевірені народні методи лікування і профілактики захворювання, а ось як лікуються в інших країнах?

 

Застуда - явище інтернаціональне, і навіть там де зими не буває, а тільки пекуче сонце - жителі борються із застудою. ТСН.uа зібрав найефективніші види лікування та профілактики грипу, які використовують інші національності.

 

В Кореї та Індії

 

Як відомо, корейці славляться своєю національною кухнею, де використовують сотні гострих прянощів і спецій. Тому не дивно, що з застудою вони борються саме таким способом. Один з ефективних способів лікування і профілактики - імбирний чай. Він містить велику кількість вітаміну С, тому корейці за перших ознак захворювання заварюють гострий імбирний чай, додаючи туди червоний перець, кардамон і трохи молока, щоб пом'якшити смак.

 

 

засоби від застуди_3
 

 

Індія відома своїми чаями і травами. Там, імбирний чай вважається народним методом, яким цілі покоління рятувалися від застуди. Тим не менш, найефективнішим засобом досі є - андрографис. Це трав'яниста рослина, яка росте в Індії та інших країнах Азії. Раніше була відома як "індійська ехінацея". Вона отримала популярність ще з часів індійської епідемії грипу в 1919 році, до заслуг рослини заарахували припинення пандемії.

 

 

 

 

В Японії

 

В Японії ж, пропонують лікуватися за допомогою зеленого чаю. Безперечно, зелений чай визнаний одним з найкорисніших напоїв. У ньому міститься багато вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Японці стверджують, головне - дотримуватися постільного режиму, щоб організм відпочивав, також необхідно в день випивати мінімум 10 чашок міцного зеленого чаю.

 

Але на цьому жителі Японії не зупинилися, і нещодавно вчені винайшли засіб, який "вбиває" грип за добу (у разі звичайного лікування організм бореться з інфекцією мінімум 5 днів). Цей препарат пройшов всі необхідні експерименти. Першу партію вчені збираються випустити в 2018 році.

 

В Ізраїлі

 

Ізраїль відомий своєю медициною. Однак, жителі країни не відразу біжать за антибіотиками, а воліють пити апельсиновий сік і їсти буряк.

 

Апельсиновий сік містить в собі лимонну та аскорбінову кислоти, калій, фосфор і вітамін Р, що є відмінним засобом для профілактики. Тоді як буряк за своїми лікувальними властивостями поступається лише часнику і містить в собі вітаміни В, Р і антиоксиданти.

 

В Греції

 

 

засоби від застуди_2
 

 

У Греції пропонують лікуватися глінтвейном. Ще давні греки варили червоне вино з додаванням спецій і трав. Завдяки мікроелементам, які містяться у вині, воно має тонізуючу дію, зміцнює імунну систему та збагачує амінокислотами.

 

Глінтвейн радять готувати з червоного сухого вина, при цьому його не можна кип'ятити, а потрібно випарювати на маленькому вогні, додавши туди лимон, апельсин, гвоздику, мед і корицю.

 

 

Читайте також: Україну атакує грип: чиновники звітують про десятки смертей

 

В Британії

 

Британці воліють лікуватися смачно та корисно. Так, у разі захворювань, вони випивають в день не менше літра свіжого соку.

 

Цей потужний коктейль з вітамінів, пропонують готувати з апельсинів, лимонів, грейпфрутів, мандаринів та з додаванням імбиру. Також, рекомендують додавати в фреш кислі зелені яблука.

 

В Стародавній Русі

 

 

засоби від застуди_4
 

 

В Стародавній Русі, за перших ознак грипу відразу приймали "бронебійний" коктейль. Напій складався з трьох компонентів: мед, цибуля та часник. Люди ще багато століть тому знали про лікувальні властивості цих продуктів.

 

Таким чином, мед брали з перетертим часником, по столовій ложці перед їжею. А найтерплячішим пропонували натирати цибулю і часник на тертці і вдихати пари носом і ротом. Для дітей, готували спеціальну суміш з води та соку цибулі, її використовували як краплі для носа - цей спосіб досі використовують у ХХІ столітті.

 

В Скандинавії

 

Цей спосіб найбільше сподобається чоловікам. З давніх часів, скандинави відомі своїм здоров'ям і силою, незважаючи на те, що багато чоловіків більшість часу проводили в морських походах. Щоб не замерзнути від холоду, моряки пили гаряче пиво з додаванням лікарських трав.

 

 

 

Краще всього підійде нефільтроване пиво, його не потрібно кип'ятити, а всього лише підігріти до 50 градусів, туди ж бажано додати горошок гірчиці або корінь хрону. Після чого, рекомендується йому дати трохи "відпочити", щоб напій настоявся.

 

У Фінляндії

 

Всі знають про фінські лазні. Тому, саме так фіни пропонують боротися з грипом і застудою. Перед відвідуванням "сухої парильні" радять випити чай з липи зі смородиною і обліпихою або малиною - всі ці компоненти вважаються потогінними, що ще більше посилить зігріваючий ефект і пришвидшить процес одужання.

 

Лікарі ж, суперечливо ставляться до такого способу та не рекомендують з температурою йти до лазні.

 

В Мексиці

 

 

 

Мексика - батьківщина червоного перцю чилі. Саме він допоможе позбутися захворювання. Чилі - відмінне джерело вітаміну А і бета-каротину.

 

Мексиканці звикли до гострого смаку, й за перших ознак захворювань відразу кладуть на язик перетертий перець, після чого запивають водою. У Мексиці переконані - кращого способу не існує.

 

В Африці

 

Африка відома своїм низьким рівнем медицини та частотою захворювань. Незважаючи на те, що в Африці жаркий клімат - місцеві частіше хворіють грипом ніж в інших країнах. Всім відомо, що мікроби в теплій атмосфері розповсюджуються швидше. Це одна з причин, чому в Африці безліч захворювань та інфекцій.

 

 

 

Головними ліками проти будь-яких хвороб вважається - алое. У листі містяться ефірні олії, ферменти, антраглікозиди, вітаміни, амінокислоти, мінерали, полісахариди, фітонциди і саліцилова кислота. Перед використанням, рослину кілька днів не поливають, після чого зрізають тільки нижне листя. З алое потрібно вичавити сік і змішати його з медом, бажано в цю суміш додати червоне вино (краще всього підійде кагор). Після цього, необхідно засобу дати настоятися декілька днів.

 

На Тибеті

 

Що стосується мудрих тибетських лам, вони мають свій перевірений століттями засіб - часниково-спиртовий настій. Вони стверджують, що якщо настій приймати раз на місяць - ніколи не захворієш грипом.

 

ТСН

 


20.01.2016 1275 0
Коментарі (0)

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

968
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1979
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2851
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3487
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3687
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6876 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3871

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5686

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6824 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7640
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2477
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4742
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5127
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

494
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

958
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1828
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3411
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

936
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1803
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3707
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3931 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5466