Офіційно: Рожко переміг на виборах ректора Медуніверситету

"Фіртці" стали відомі офіційні результати виборів ректора Івано-Франківського Медуніверситету.

 

Перемогу здобув Микола Рожко – професор, завідувач кафедрою стоматології. Він набрав 57.81% голосів із 249 працівників університету, що взяли участь у голосуванні.

 

Другим на фініш прийшов Любомир Глушко – проректор, нині виконуючий обов’язки ректора університету, який набрав 36.4%.

 

Найменше голосів набрав Василь Попович – професор, завідувач кафедрою ЛОР - 5.79%.

 

Виборча компанія кандидатів була побудована на наступних тезах:

 

Любомир Глушко, в.о ректора: "У нас в університеті все добре, потрібні тільки незначні косметичні покращення на деяких ділянках роботи". Любомира Глушка підтримувала "стара гвардія" та ті, хто був "зобов"язаний" йому як в.о. ректора.

 

Микола Рожко, зав. кафедрою стоматології: "Все погано, все потрібно змінювати. Я багато не обіцію, але що обіцяю - те зроблю". За кулуарною інформацією Миколу Рожка підтримувала влада та Партія Регіонів.

 

Василь Попович, зав. кафедрою ЛОР, свою програму вибудував на тезі: "Потрібна реорганізація системи навчання за європейськими стандартами".

 

 

"Вибори ректора Івано-Франківського Медичного університету пройшли згідно усіх норм, а їх результат - це чесне волевиявлення працівників вузу", - так одразу ж після оголошення результатів виборів прокоментував "Фіртці" свою перемогу Микола Рожко.

 

"Я переміг чесно, - каже М. Рожко. - І ніяка Партія регіонів мені не допомагала, бо я не є її членом. Я своєю роботою доказав, що заслужив на цю посаду".

 

 

Василь Попович також прокоментував "Фіртці" результати виборів:

 

- Василю Івановичу, як ви оцінюєте свій результат у виборах ректора медуніверситету?

 

Думаю, що кількість голосів, відданих за мене, відображає ситуацію в державі загалом. Я запропонував колективу складну стратегію розвитку університету – стратегію реформування за європейськими стандартами. Малося на увазі реорганізацію ВУЗу в дослідницький університет, участь в сучасних наукових проектах, співпрацю з міжнародними фондами і розвиток студентського самоврядування.

 

Своїм головним завданням щодо участі в виборах ректора я якраз бачив в  тому, щоб отримати якнайширшу трибуну, мати ширше коло сприйняття для оприлюднення своєї програми, свого бачення розвитку університету. І, безперечно, колектив із зацікавленням віднісся до цієї програми.

 

Але я був свідомий того, що нові ідеї і програми завжди важко впроваджуються в життя. Нове завжди спочатку оцінюється і з певним скепсисом, і з боязню невідомого, а подекуди і з небажанням змінювати усталений ритм життя.

 

Складна ситуація в державі, і в освіті зокрема, постійне «безгрошів’я» та щоденна рутина часто спонукають нас до того, щоб мати «синицю в руці» і навіть не мріяти про «журавля в небі». Я ж намагався спрямувати погляд моїх колег в дальшу перспективу.

 

Моя програма оприлюднена, почута, сприйнята і… починає «жити своїм життям»…:)

І саме в цьому наразі я бачу виконання своє місії.

 Я переконаний, що багато чого з моєї програми буде витребуване в майбутньому. Всьому свій час…

 

 

- Як ви оцінюєте майбутнє університету?

 

Я вітаю свої колег Любомира Глушка та Миколу Рожка з високим рейтингом довіри колективу. Конференція трудового колективу університету подала обох кандидатів в ректори на розгляд  Міністерства охорони здоров’я. Своє слово також скаже і обласна влада.

 

І коли міністерство зробить свій вибір, тоді і можна буде вже привітати переможця…, і «поспівчувати йому». З тим вантажем відповідальності, який впаде на його плечі в таких непростих умовах.

 

Вибори ректора пройшли демократично і прозоро. Це факт. Тішить те, що попри цей «передвиборчий період» конкурентності, кампанія пройшла в доброзичливому стилі. І ця тимчасова конкурентність, переконаний, не позначиться на наших академічних стосунках.

 

Я оптиміст. Я вірю в наш висококваліфікований колектив. Я переконаний, що університет очолить достойний керівник. І що самЕ життя заставить нас стати на європейський шлях реорганізації та розвитку.


08.04.2011 490 1
Коментарі (1)

доцент 2011.04.09, 21:19
Демократи поміняли прфесіоналів-червоних директорів як наслідок розвалено Позитрон" радіозавод мебельні комбінат та фабрика форнітурний з-д.Що чекає медуніверситет?Можливо стане стоматуніверситетом.Від добра добра не шукають.Вибираємо Янук.ЧЕРНОВЦЬ. Анушкев.-тільки не професіонаа-патріота.З часів І.Франка нічого не міняється на жаль.
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

1000
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

2028
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2908
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3535
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3716
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6918 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3904

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5718

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6871 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7671
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2510
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4775
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5154
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

525
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

990
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1855
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3441
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

960
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1829
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3735
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3992 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5496