Новий бізнес - так просто: Сінергія.Бізнес про продаж та оренду велосипедів і електротраспорту

Сінергія Бізнес - це все необхідне, щоб відкрити для себе нові можливості в бізнесі.

Проект пропонує Сінергія Бізнес не тільки приміщення, але також цікаві і прибуткові ідеї. У даній статті ми розберемо варіант створення бізнесу з продажу і оренди електротранспорту і велосипедів.

На жаль, в нашому світі відбуваються сумні події, і багато хто довгий час був змушений перебувати вдома. Міський транспорт працював погано, а тому більшість прийшла до висновку, що краще, коли у тебе є особистий велосипед або електротранспорт.

Адже при наявності автомобіля можна швидше дістатися до пункту призначення, але є висока ймовірність опинитися в пробці. Інша справа - велосипеди і електросамокати. Вони більш мобільні, їм не потрібен гараж, вони легкі і маневрені.

Як показує статистика, озвучена The New York Times, тільки в США велосипеди стали купувати на 121% більше, а електросамокати - на 85% в 2020 році. В Україні ситуація складається таким же чином - попит на даний особистий транспорт збільшилася як мінімум в три рази.

Народження ідеї

У нашій країні, як це часто буває, українці спочатку поставилися несерйозно до ідеї пересуватися на електротранспорті. Багато хто купував цю техніку для розваги. Але з часом для більшості електровелосипеди і електросамокати стали єдиною можливістю відносно швидко добиратися на роботу, в магазин.

Бізнес скоро теж зацікавився цією ідеєю. Особливо це стосується служб доставок - напевно ви бачили, як по місту проносяться кур'єри на електроскутерах. І якщо на сьогоднішній день жителі України тільки починають звикати до подібного транспорту, то потенціал в подібній сфері вже почав себе проявляти. Попит на електротранспорт зростає з кожним днем.

В Україні останнім часом активно розвивається велоінфраструктура, а це, в свою чергу, призводить до зростання попиту на прості велосипеди. Адже пересуватися на них зручно сьогодні навіть в невеликих містах. Тільки в Києві їх стали купувати в два рази більше. Локдаун, до слова, тут теж зіграв свою роль. Однак на один велосипед доводиться приблизно чотири одиниці електротранспорту.

В Ірпені завдяки розвитку велоінфраструктури настільки зріс попит на даний вид індивідуального транспорту, що сьогодні місто претендує на звання велостолиці України. До того ж Ірпінь не поступається в цьому плані навіть Києву.

В місті Ірпінь часто проводяться змагання з їзди на велосипедах, тут величезна кількість велодоріжок. Але найголовніше - між Києвом і цим містом прокладений велошлях довжиною в 5 км.

Про електротранспорт

Електротранспорт з багатьох причин стає більш популярним:

  1. Через карантинні обмеження міський транспорт і погано ходить, і набирає не так багато людей. А тому для багатьох чудовою альтернативою став електротранспорт - можна швидко дістатися куди завгодно;
  2. Це відмінне дозвілля для теплої пори року. Можна кожні вихідні приїжджати з Києва до міста Ірпінь по мальовничих лісових стежинах, відвідавши парки або прокотитися уздовж набережної;
  3. Електротранспорт є екологічним. Тут немає вихлопів, а тому навколишнє середовище не забруднюється;
  4. Економічність. Даний вид транспорту не зажадає великих грошових витрат на обслуговування.

З чого почати бізнес?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якоїсь прибуткової справи, то ось вам готова ідея. У місті Ірпінь, де максимальний попит на велосипеди і електротехніку, відкрити точку продажів або оренди еко-транспорту.

Тут ідея два в одному. Адже прибуток можна отримати не тільки від реалізації транспорту, але і від ремонту, обслуговування. В даному регіоні це завжди буде користуватися попитом. Багато хто не хоче займатися ремонтом, тому що це і довго, і розбиратися треба. Простіше довірити свого «коня» фахівцям.

Тепер поговоримо про стартові інвестиції. Отже, вам потрібно буде:

  • приблизно від 3000 до 5000 доларів, якщо ви вирішите відкрити майстерню з ремонту та обслуговування «залізних коней». До того ж оренда приміщень - це оптимальний варіант. З цим вам допоможе забудовник «Синергія». Наша компанія займається не тільки будівництвом житла, але орендою й продажем різних приміщень під бізнес;
  • трохи інша картина складається з орендою і продажем велосипедів і електротранспорту - тут коштів для початкових інвестицій буде потрібно куди більше. Ціни будуть залежати від розмаїття асортименту, а також від розміру приміщення, яке ви будете орендувати. Якщо все зробити грамотно, подібні вкладення можуть окупитися вже через пару років.

Організаційні тонкощі

Важливо поговорити і про деталі подібного бізнесу. Тут є певні тонкощі:

  • магазині або в майстерні повинно бути приблизно 2 людини. Причому якщо ви будете пропонувати послуги з ремонту техніки, тоді один з працівників обов'язково повинен мати відповідну освіту, досвід і знання в області механіки;
  • приміщення не повинно бути менше 60 кв. м. Адже вам потрібно буде організувати виставковий простір, поставити вітрини з аксесуарами, мати складське приміщення;
  • розміщення приміщення. Вибирати необхідно ті місця, де поблизу є парки, велодоріжки. Важливо, щоб тут була хороша транспортна розв'язка.

Комерційна нерухомість в оренду в ЖК City Park від компанії «Синергія» - це великий вибір приміщень на всі випадки життя. Головна перевага - це близьке розташування до столиці - на велосипеді дістатися можна буде протягом 15 хвилин. Поблизу є парк, набережна і ліс - все що потрібно для відмінної велопрогулянки.

Оренда нерухомості за підтримки компанії «Синергія» має ряд і інших незаперечних переваг:

  • є приміщення від 70 кв. м і більше - оптимальним варіантом вважається 100 квадратів. Ви можете відкрити не тільки один магазин або майстерню, а організувати мережу;
  • компанія «Синергія» пропонує маркетингову підтримку в оренді нерухомості і просуванні бізнесу, а саме рекламу в соціальних мережах, на сайтах серед мешканців різних ЖК, і інше;
  • щоб завершити ремонт в орендованому приміщенні, вам буде запропоновано до 5 місяців ремонтних канікул.

Отже, ви отримуєте відмінну ідею відкрити свій бізнес в новобудові в Ірпені. Планування необхідно почати з підбору необхідного приміщення, щоб в майбутньому був попит на ваш товар або послуги. Головне, щоб поруч була добре розвинена велоінфраструктура. До того ж ви можете бути впевнені в тому, що попит на велосипеди і електротранспорт не лише не впаде найближчим часом, а буде невпинно зростати.

Якщо сподобалася ідея, звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів за телефоном 093-170-44-85.

Партнерський матеріал


04.06.2021 1586
Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

975
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1989
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2865
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3495
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3694
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6887 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3877

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5691

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6832 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7645
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2482
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4748
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5132
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

504
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

965
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1834
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3417
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

940
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1808
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3715
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3938 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5471