Нові причини вважати, що революція "роботи з дому" надмірна

Через рік після того, як пандемія Covid-19 змусила мільйони робітників почати заробляти з дому, багато компаній замислюються над тим, як повернути своїх співробітників назад в офіс.

Ряд фірм вважає, що за останні 12 місяців доведено переваги віддаленої роботи, і вони пообіцяли більш гнучкі графіки. Але все частіше з'являються ознаки того, що революція "роботи вдома" може мати свої межі.


Що відбувається?
Більшість найбільших світових компаній більше не мають наміру скорочувати свій склад після пандемії, згідно з опитуванням KPMG серед 500 керівників, який опублікували у вівторок.
Лише 17% виконавчих директорів очікують зменшити показники проти 69% у серпні. Тільки 30% заявили, що більшість працівників працюють віддалено два-три дні на тиждень.
"Це свідчить про те, що або скорочення вже відбулося, або плани змінились, оскільки вплив розширеної, незапланованої та віддаленої роботи постраждали від деяких працівників", - йдеться у звіті KPMG.
Опитування 1450 керівників корпорацій у Північній Америці, яке опубліковане Accenture (ACN) минулого місяця, також показало, що перехід на роботу вдома може бути не таким драматичним, як очікувалося спочатку.
Керівники підрахували, що 18% працівників мали постійні гнучкі домовленості до нападу пандемії. Після пандемії вони передбачали, що вона зросте до 25% у середньому.
"Я очікував, що ця кількість буде вищою", - сказав цього тижня Джиммі Етередж, генеральний директор компанії Accenture у Північній Америці.
Етередж вважає, що їх кількість збільшиться у міру продовження дискусій. У його компанії, яка планує зберегти гнучкі механізми, як мінімум до літа, віддалена робота, швидше за все, буде керуватися в залежності від проєкту.
Хоча деякі клієнти в таких секторах, як роздрібна торгівля, з’являються щодня - і, можливо, очікують, що їх консультанти будуть робити те саме - інші заявляють, що їм комфортно управляти віртуальними професійними відносинами.
"Дійсно, клієнт доходить до клієнта", - сказав Етередж.
Деякі компанії рухаються вперед, плануючи скоротити використання дорогої нерухомості, зокрема три найбільші банки Великобританії.
Але опитування свідчать про те, що ще не всі готові переходити на більш постійні варіанти віддаленої роботи.
Спостереження зосереджують за цим простором: пандемія також поновила розмови про психічне здоров'я, змусивши роботодавців більше реагувати на занепокоєння щодо вигорання та перевтоми, зауважив Етередж.
Це стало очевидним на цьому тижні, коли генеральний директор Goldman Sachs (GS) Девід Соломон пообіцяв зберігати суботу вільною для інвестиційних банкірів та пришвидшити наймання молодших працівників після того, як група аналітиків описала "нелюдські" умови праці, включаючи 95-годинні тижні та випадки зловживання робочим місцем.
"Це те, до чого ми з керівництвом ставимося дуже серйозно", - сказав Соломон у голосовому повідомленні, яке надіслав персоналу в неділю.

Білий дім допомагає Байдену підготувати пакет робочих місць на 3 трильйони доларів
Очікується, що радники Білого дому представлять президенту Джо Байдену пропозицію щодо робочих місць та розширення інфраструктури у розмірі 3 трильйони доларів.
Пропозиція, яку найвищі радники Байдена обговорювали тижнями, буде розділена на дві окремі частини - одна, присвячену інфраструктурі та чистій енергетиці, а друга - те, що називається "економікою догляду", з акцентом щодо ключових внутрішніх економічних питань, повідомляє аналітик CNN Філ Маттінглі.
Цей крок стане важливим кроком на шляху до впровадження ключових елементів порядку денного, які Байден виклав під час своєї кампанії, з набором потенційного збільшення податків для корпорацій та олігархів, як варіант покриття деяких витрат.
Представники Білого дому наголосили, що остаточні рішення ще не прийняли. Байден все ще повинен переглянути пропозиції та планує фахово проконсультуватися з лідером демократів Сенату Чаком Шумером та спікером Палати парламентів Ненсі Пелосі щодо масштабу та законодавчого порядку наступної ключової основи його порядку денного.
Але оскільки деталі наступного великого законодавчого пріоритету Байдена формуються, інвестори та бізнес пильно стежать за ними.
Згідно з повідомленням журналіста CNN Метт Іган, керівники великих нафтових компаній, включаючи Chevron, Exxon, BP, Shell та ConocoPhillips, в понеділок зустрілися з національним консультантом Байдена з питань клімату Джиною Маккарті.
За підсумками зустрічі Американський нафтовий інститут пообіцяв співпрацювати з адміністрацією Байдена щодо кліматичної кризи.
"Ми прагнемо співпрацювати з Білим домом з метою розробки ефективної державної політики, яка допомагає досягти амбіцій Паризької угоди та підтримує більш чисте майбутнє", - зазначив у заяві генеральний директор API Майк Соммерс, який брав участь у зустрічі.

Кінотеатри "думають", що можуть знову почати заробляти гроші
У наступному місяці Cineworld розпочне поетапне відкриття своїх театрів Regal у США.
Компанія, яка є другим за величиною оператором кінотеатрів у світі, заявила у вівторок, що відкриє деякі кінотеатри 2 квітня, демонструючи "Годзілла проти Конгу", повідомляє журналіст CNN Ганна Зіаді.
Інші кінотеатри відкриються 16 квітня з "Mortal Kombat".
"З обмеженням щодо наповнюваності, що розширюється до 50% або більше в більшості штатів США, ми зможемо ефективно працювати на наших найбільших ринках", - заявив генеральний директор Мукі Грейдінгер.
Минулого тижня компанія AMC, найбільша у світі мережа кінотеатрів, заявила, що 99% її кінотеатрів у США будуть відкриті до кінця цього місяця.
Пандемія означала затримку виходу більше десятка великих фільмів. Деякі, як "Мулан" Діснея, взагалі пропускали театри.
Це знищило такі компанії, як Cineworld та AMC (AMC), яким не вистачало великих фільмів, щоб зібрати навіть обмежену кількість людей.
"Пандемія пришвидшила вже запущений процес, коли фільми можна було бачити в кінотеатрах і коли їх можна переглядати вдома", - написав аналітик ЗМІ Білл Картер.
Інвестори: акції Cineworld впали у вівторок, але цього року зафіксували прибуток на рівні понад 60% через хвилювання відновлення роботи. Акції AMC Entertainment, які були охоплені останніми хвилями роздрібного ентузіазму, зросли майже на 490%. Наступний Adobe (ADBE) та GameStop (GME) повідомляють про прибутки після закриття ринків США.
за матеріалами CNN


25.03.2021 799
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

975
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1989
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2864
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3494
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3694
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6887 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3876

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5691

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6832 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7645
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2482
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4748
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5132
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

503
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

962
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1834
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3417
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

940
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1808
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3715
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3938 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5471