Батьки четвертокласників Рожнятівського ліцею твердять, що вже кілька років їхні діти потерпають від агресії двох братів-однокласників.
Про це повідомляє Фіртка з посиланням на ТСН.
До речі, п’ять фактів булінгу підтвердила поліція.
Однак, річ у тім, що винуватці – це інклюзивні діти. Мати цих учнів переконана, що її синів обмовляють, бо хочуть вижити з класу.
«Мами майже усіх учнів 4-А Рожнятівського ліцею зібралися на шкільному подвір'ї, поки у дітей карантинне онлайн-навчання. Терпець, кажуть, урвався - до школи діти ходити бояться. Б'ють, душать, дряпають, обзивають - клас, за словами жінок, потерпає від двох братів-близнюків», - йдеться в дописі.
Зокрема, відомо, що 10-річні близнюки Назар та Богдан мають моторну алалію - затримку розвитку мовлення. Мати хлопчиків вважає, що через це до дітей упереджене ставлення і їх хочуть спровадити вчитися вдома.
У близнюків тричі міняли асистентів - це педагоги, які допомагають інклюзивним учням. Змінили класного керівника та практичного психолога - усе через скарги матері.
І це не беручи до уваги велику кількість батьківських зборів з проханням до решти класу потерпіти та піти на компроміс. Педагоги кажуть, що у школі навчаються ще троє інклюзивних дітей. Але з ними проблем жодних. Тож припускають: у цьому разі - проблема не в дітях, а у їхній матері.
До ліцею зачастили перевірки. У поліції вже довели п'ять фактів булінгу з боку братів щодо однокласників. І передали справу в суд. Матері загрожує штраф до 3 тисяч гривень
Юристи визнають: цей конфлікт можна вирішити винятково шляхом примирення та діалогу. От тільки за три роки цього зробити не вдалося. Тим часом у ліцеї знову чекають на перевірку - мама поскаржилася на урядову гарячу лінію.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Франківські депутати просять уряд повернути ряд послуг в інклюзивно-ресурсних центрах (ВІДЕО)
"Мрія кожного": на Прикарпатті відкрили інклюзивну спортивно-ігрову дитячу кімнату (ВІДЕО)
Інклюзивне навчання дистанційно: як адаптувати дитину до онлайн школи