Три мешканці Калуського району припиняють проходження альтернативної служби у зв’язку із завершенням строку її проходження. Водночас семеро призовників подали усі необхідні документи на проходження невійськової служби , - повідомляє Фіртка з посиланням на Калуську РДА.
Про це стало відомо в рамках засідання дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби. Призовникам, котрі подали відповідні заяви, рекомендували пройти медогляд у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. У разі позитивного висновку медкомісії призовники матимуть право проходити альтернативну службу.
Варто зазначити, що для вирішення питання направлення на альтернативну службу необхідно особисто звернутися з мотивованою письмовою заявою та документами, що підтверджують істинність релігійних переконань, паспортом, документом про освіту, довідкою з місця роботи або навчанням (якщо особа працює або навчається), до дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби.
Довідка. Альтернативна (невійськова) служба запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.
Читайте також:
Народжені тридцять років тому: які вони, ровесники Незалежності
ООС: За добу окупанти п’ять разів порушили режим припинення вогню