Грузинські медики-волонтери, в першу чергу, готові працювати та надавати допомогу в таких напрямках як терапія, ендокринологія, кардіологія, ортопедотравматологія, педіатрія, токсикологія, реанімація-анестезіологія, невідкладна та екстрена допомога, сімейна медицина і медсестринство.
Лікарі, що прибули мають безпосередній досвід роботи в зонах бойових дій та лікування поранених пише Фіртка з посиланням на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.
"Надавати медичну допомогу пораненим - це досвід, який б краще ніколи не знадобився. Проте, на жаль, сьогодні маємо інші реалії, адже в країні триває вже 42 день повномасштабної війни з російським окупантом - каже керівник ДОЗ ОДА. - Хоча Івано-Франківщина, порівняно, безпечний регіоні, проте маємо бути готові до різного розвитку подій.Вже сьогодні навантаження на медичну мережу області дещо збільшилось за рахунок масового переселення осіб з тимчасово окупованих територій. Але хочу запевнити, що ми справимось і готові до нових викликів», - зазначив Ігор Дмитренко, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Медичний Центр святого Луки продовжує надавати безкоштовні послуги (ФОТО)
Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на ранок 7 квітня
Стало відомо, скільки українських біженців планують повернутись після війни — опитування
Вночі ППО знищила крилаті ракети, які рухались в напрямку західних областей