В останні роки вхідні пластикові двері здобули чималу популярність. Їх все частіше встановлюють не тільки в кафе, офісах та магазинах, а й у заміських будинках та котеджах. При грамотному підборі комплектуючих та правильному монтажі двері виходять надійними, довговічними та естетичними. Це тільки на вигляд здається, що такі конструкції не можуть «похвалитися» міцністю та здатністю встояти при зломі. Насправді вони не поступаються звичним металевим і тим більше дерев'яним.
Устрій дверей
Сучасні вхідні двері із пластику влаштовані просто:
- в основі конструкції — армований металопластиковий профіль; з нього виготовляють дверну коробку (тобто раму) та основу дверного полотна (тобто стулку);
- у куточках стулок профіль з'єднаний спеціальними підсилювачами — зварними з'єднувачами, завдяки яким утворюється цілісний жорсткий контур;
- профіль може бути білого кольору або заламінований.
Виробники (наприклад, компанія Viknaroff) пропонують одно- й двостулкові дверні конструкції. Металопластикові двері можна виготовляти з класичним прозорим склопакетом, тонованим, дзеркальним, вітражним та ін. Для підвищення теплоізоляції можна використовувати енергоощадне та протисонцеве скло.
Переваги дверей ПВХ
Такі двері мають масу переваг:
- можливість створення унікального дизайну;
- підвищені ізоляційні властивості (шумо-, гідро-, тепло-);
- простота догляду;
- тривалий термін експлуатації (понад 20 років).
Не варто забувати про те, що завдяки посиленому армуванню профілю дверна конструкція виходить дуже міцною і жорсткою. І за наявності якісної фурнітури та замків ще й злостійкою.
Крім того, двері ПВХ не схильні до корозії та не вимагають регулярного фарбування, як дерев'яні.
Недоліки дверей ПВХ
З мінусів є лише один — висока вартість. Такі двері справді не завжди по кишені широкому колу покупців. Натомість вони стануть справжньою візитною карткою будинку та предметом заздрощів сусідів. Вони будуть служити власникам довгі роки, не вимагаючи особливого догляду.
Партнерський матеріал