Повноцінний догляд за волоссям не обмежується використанням шампуню. Щоб локони виглядали здоровими, отримували необхідне живлення та зволоження, важливо регулярно застосовувати додаткові доглядові засоби, особливо маски.
Професійна косметика здатна повернути ламкому, ослабленому волоссю здоровий вигляд, блиск і м'якість, активізувати його зростання й запобігти передчасному випадінню.
Види масок і їхнє призначення
На відміну від іншої косметики, що має поверхневу кондиціонуючу дію, маски для волосся забезпечують глибоке проникнення в його структуру, шкіру голови й дають довготривалий комплексний ефект. Компоненти професійних кремів працюють на глибинному рівні, для якісного впливу потрібен час — 5–20 хвилин.
Усе різноманіття масок ділять на групи за призначенням, типом волосся, складом. При виборі засобу важливим критерієм є мета, яку він вирішує.
Оздоровити сухі, ламкі, мляві локони з ушкодженою структурою можна за допомогою відновлювальних масок.
Живильні та зволожувальні маски допомагають підтримувати здоровий стан волосся, насичують вологою й корисними мікроелементами, нормалізують водний і ліпідний баланс, забезпечують захист від впливу негативних факторів довкілля.
На допомогу жирному волоссю розроблені засоби для регуляції роботи сальних залоз з підсушувальним ефектом, які ретельно очищають шкіру голови й надають лікувальну дію.
Маски-пілінги з відлущувальним ефектом глибоко очищують пори шкіри голови від забруднень і сала, що сприяє зміцненню коренів волосся й запобіганню випадіння.
Лікувальна косметика проти лупи володіє себорегулювальною, антибактеріальною й заспокійливою дією, зволожує та пом'якшує шкіру голови.
Маски для поліпшення зовнішнього вигляду волосся мають легку нежирну текстуру, не обтяжують волосся, але роблять його «живим», об'ємним, надають блиск.
Крем-захист від УФ-випромінювання корисний тим, хто полюбляє сонячні ванни й ходить до солярію. Він має посилений зволожувальний ефект і створює захисну плівку на локонах.
Правила застосування масок
Використовуючи маски для волосся, враховуйте прості правила.
- Догляд слід робити не рідше 1 разу на тиждень впродовж 1-2 місяців – тоді з'явиться помітний ефект. При цьому не треба використовувати кілька масок одночасно – краще пройти курс з однією, а потім пробувати інші.
- Важливо дотримуватися інструкції з застосування – наносити крем на сухе або вологе волосся, до/після миття, витримувати необхідний час, створювати додаткове тепло. Утеплення й нагрів покращують та активізують вбирання корисних речовин, тим самим підвищуючи ефективність процедури.
- Треба звертати увагу, на яку частину волосся наноситься косметика – тільки на кінчики, корені або по всій довжині. Рівномірного розподілу можна домогтися, розчесавши засіб по локонах гребінцем із рідкісними зубцями.
- Після процедури варто мити голову звичайним чином, з використанням шампуню, сушити зачіску без фену.
Косметичний ринок пропонує безліч можливостей для догляду за волоссям. Маска – найбільш ефективний і довгостроковий засіб. Вона дійсно здатна відновити структуру, стимулювати ріст волосся, зміцнити коріння, допомогти позбутися лупи. Головне – вибирати крем відповідно до потреб волосся й дотримуватися правил застосування.
Партнерський матеріал