Не просто адаптуватися до життя в незвичній для європейця азіатській країні, але можливо навіть знайти друзів, побувати в різних куточках місцевих провінцій, відчути смак національних традицій та святкувань, зрозуміти відмінність та спорідненість держав та націй, навіть в умовах пандемії.
Про пригоди впродовж дворічного робочого відрядження у Непал "Фіртці" розповів франківець Юрій Войчак - фахівець у банківській сфері, міжнародний експерт з кредитування бізнесу.
"Якщо в плані роботи все було більш-менш зрозуміло (таких проєктів за спиною у мене було вже достатньо), то в плані адаптації до місцевості, країни все було по-іншому, дуже незвично та поступово.
Мене часто запитують, яка різниця між українцями та непальцями? З власного досвіду, я можу із впевненістю сказати, що в Непалі до незнайомців люди ставляться відкрито та із позитивом одразу, та можуть змінити свою позицію на гірше лише після якогось поганого вчинку, або стають друзями у випадку доброзичливої відповіді.
В нашій українській реальності все навпаки – ми ставимося з недовірою до незнайомих людей та лише після певного часу починаємо довіряти один одному", - ділиться Юрій Войчак.
Детальніше про «нотатки мандрівника» та про дивний для українця світ Непалу читайте згодом у публікаціях.
Читайте також:
Як вижити в умовах кризи: франківський фінансист розповів, що чекає бізнес та банки