Ми працюємо, щоб допомогти вам знайти найкращу POS-систему, найкращу компанію з обробки кредитних карток або найкращу послугу з оплати праці, але, як відомо, ми також щомісяця досліджуємо бізнес.
Microsoft нещодавно стала останньою компанією, яка приєдналася до ексклюзивного «Клубу трильйонів доларів» на Волл-стріт, після досягнення в кінці квітня ринкової капіталізації у трильйон доларів.
Вони доєдналися до Apple та Amazon, які за останні роки значно зростали (хоча Amazon в цей час трохи опустився нижче порогового значення в 1 трлн дол.).
І хоча багато хто ще не має навіть мільйона доларів, Джефф Безос першим отримав 100 мільярдів доларів і може стати першим світовим трильйонером раніше, ніж ви думали.
Ми проаналізували історичні зміни деяких найбагатших компаній у світі та людей, намагаючись передбачити, коли вони приєднаються до Клубу трильйонів доларів.
Які компанії першими приєднаються до клубу «Трильйон доларів»?
Виглядає так, що Google може приєднатися до своїх технічних гігантів Apple і Microsoft, коли вони отримають позначку в 1 трлн доларів протягом наступного року (як це зробить Amazon, який минув поріг у минулому, але ненадовго).
Виглядає так, що Google налаштований приєднатися до своїх технічних гігантів Apple і Microsoft, коли вони отримають позначку в 1 трлн доларів протягом наступного року (як це зробить Amazon, який минув поріг у минулому, але ненадовго).
Наступними у черзі буде конгломерат Беркширського відродження Воррена Баффета і постачальник фінансових послуг Visa, який може досягти порогу у 1 трлн доларів до 2023 року.
Прогнозування перших світових трильйонерів
Попри те, що втратив приблизно 38 мільярдів доларів у рамках свого недавнього розлучення, Джефф Безос все ще є найбагатшою людиною у світі, а його чистий дохід в середньому зріс на 34% за останні п’ять років, що потенційно може призвести до того, що він стане першим світовим трильйонером вже у 2026 році, в цей момент йому виповниться 62 роки.
Йому, мабуть, доведеться почекати ще кілька років, а тим часом засновник Facebook Марк Цукерберг міг би отримати статус мільярдера в молодшому віці, ніж Безос, оскільки його поточний ріст ставок буде мати значення в 1 трлн доларів у віці 51 рік.
З 25 проаналізованих нами осіб лише одинадцять мають реальні шанси стати мільйонерами впродовж життя, виходячи з останніх темпів зростання їхніх статків.
Методологія
Ми аналізували ринкову капіталізацію 25 найцінніших компаній на Нью-Йоркській фондовій біржі за версією Macrotrends, а також чистий дохід 25 найбагатших людей у світі, за даними Forbes, в обох випадках протягом останніх п'яти років (станом на 16 вересня).
Тоді для обох ми підрахували середньорічний % приріст за останні п’ять років і застосували цей темп зростання для кожного майбутнього року, щоб спробувати передбачити, як зміниться значення.
Примітки:
- Для Google, Berkshire Hathaway і Royal Dutch Shell, які розділили свої акції на більш ніж одну групу акцій, ми взяли одну з найвищою ціною станом на 16 вересня.
- Для виробництва Alibaba та Taiwan Semiconductor Manufacturing, дані ринкової капіталізації були взяті від компанії YCharts.
-Дивлячись на найбагатших людей у світі, ми виключили Девіда Коха, який помер після опублікування списку Forbes, а також Франсуазу Беттенкорт Майєрс та Беате Хайстер та Карла Альбрехта-молодшого, які успадкували свої статки менше, ніж п’ять років тому, і тому для них не було достатньо даних для розрахунку середнього темпу зростання.
за матеріалами Comparisun