Все більше медиків із за кордону допомагають Україні не тільки гуманітарними вантажами - ліками та медичними засобами, але й готові особисто надавати медичну допомогу на теренах нашої держави та області зокрема.
Про це повідомили на сайті ОВА, передає Фіртка.
Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко зустрівся з грузинськими лікарями-волонтерами, які мають безпосередній досвід роботи в зонах бойових дій та лікування поранених.
"Надавати медичну допомогу пораненим - це досвід, який б краще ніколи не знадобився. Проте, на жаль, сьогодні маємо інші реалії, адже в країні триває вже 42 день повномасштабної війни з російським окупантом - каже керівник ДОЗ ОДА. - Хоча Івано-Франківщина, порівняно, безпечний регіоні, проте маємо бути готові до різного розвитку подій. Вже сьогодні навантаження на медичну мережу області дещо збільшилось за рахунок масового переселення осіб з тимчасово окупованих територій. Але хочу запевнити, що ми справимось і готові до нових викликів», - зазначив Ігор Дмитренко.
Також посадовець додав, що галузь медицини області забезпечена всім необхідним, позаяк вистачає і ресурсів, і кадрового потенціалу, і наснаги та завзяття.
Грузинські медики-волонтери, в першу чергу, готові працювати та надавати допомогу в таких напрямках як терапія, ендокринологія, кардіологія, ортопедо-травматологія, педіатрія, токсикологія, реанімація-анестезіологія, невідкладна та екстрена допомога, сімейна медицина і медсестринство.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
ЖИТТЯ В ЧАСІ ВІЙНИ. Тиждень четвертий-п’ятий… Переселення народів і Посвята Богородиці
План Маршала: чому відновлення економіки України буде економічним двигуном для Європи?
Як світові зірки підтримують Україну не лише словом, а й ділом
"Люди для України": онлайн платформа для оперативної допомоги ЗСУ