Івано-Франківський виконком сварився через долю ФК «Прикарпаття»

Вчора, 22 лютого, на черговому засіданні виконкому говорили про футбольно-спортивний клуб «Прикарпаття», ТзОВ «Скорзонера» та спільне підприємство, яке утворюється спільно міською владою та «Скорзонерою».

 

Заступник мера Любомир Слободян запропонував внести на розгляд питання, яке стосувалося внесення змін до рішення сесії міської ради «Про участь у створенні господарського товариства». У четвер на сесії міський голова Віктор Анушкевичус планував внести ці зміни.

 

Проте, деякі члени виконкому навідріз відмовилися обговорювати це питання. Мовляв, воно не розглядалося на прогонці виконкому і є позачерговим. «Я вже маю три рішення по «Скорзонері», а це вже четверте, яке йде на сесію міської ради, — сказав секретар міськради Руслан Марцінків. — І виглядає, що на кожній сесії ще раз і ще раз вносяться зміни у питання». Він назвав цей підхід неправильним і сказав, що не впевнений у тому, що на наступну сесію «Скорзонера» не попросить ще раз внести зміни.

 

«Депутати мають розібратися, чому в одне рішення третій раз вносяться зміни, — продовжив Марцінків, — це є певні недопрацювання і нюанси підготовки такого важливого питання».

 

Любомир Слободян пояснив, що рішення міськради у попередній версії не передбачало передачі повноважень від ФСК «Прикарпаття» новоутвореному «Професійному футбольному клубу Прикарпаття» (ці повноваження стосуються права участі у змаганнях, подання заявки та обслуговування футбольного сезону тощо). А запропонованими змінами вже передбачається, що «Професійний футбольний клуб Прикарпаття» стане правонаступником ФСК «Прикарпаття». Далі він погодився з тим, що процедура внесення на виконком дійсно порушена, але усі зауваження інвестора («Скорзонера») все ж таки треба врахувати, повідомляє Репортер.

 

Руслан Марцінків стояв на своєму: в останній момент питання вносити не можна. Слід усе детально вивчити і обговорити. Міський голова Віктор Анушкевичус сказав категорично: «Якщо зараз не прийняти це рішення, то до наступної сесії міської ради команди уже не буде». Бо є питання сплати внесків. Мовляв, якщо «Скорзонера» до 1 березня не сплатить внесків, то команда не гратиме. Його підтримав член виконкому Владислав Ливинець: «Якщо ми не проголосуємо, то команда спочине у Бозі».

 

«Внесок на право участі у чемпіонаті треба внести до 1 березня, — сказав заступник мера Михайло Верес, — крім того, у нас ще є борг за 2010 рік. Команда зависла, нею ніхто не займається і в нас немає іншого варіанту. Тим більше, що інвестори диктують нам умови, а не ми їм».

 

Руслан Марцінків тут не погодився. Мовляв, у змінах до рішення є й питання, у яких зацікавлений інвестор. Зокрема, це «незавершене будівництво західної трибуни міського центрального стадіону «Рух», яке і далі знаходиться на балансі міського управління капітального будівництва. Тобто усе добудоване і закінчене передадуть «Скорзонері», а незакінчене і непотрібне — місту. Крім того, вносилися зміни, які стосувалися передачі земельної ділянки розміром 11,2 га. «Ми не маємо гарантії, що завтра «Скорзонера» не відправить п’ятого листа, — сказав Марцінків, — де повідомить, що вони хочуть і іншу частину майнового комплексу стадіону віддати на баланс міста, а вони хочуть тільки землю за стадіоном, на якій будувати будинки». Він запевнив: якщо потрібні кошти, то їх заплатить міський бюджет. І у резервній сумі на спортивні заходи вони є.

 

Віктор Анушкевичус навіть вдався у крайнощі: згадав, що не так давно міськвиконком теж порушував процедуру і приймав рішення, які стосувалися «Пласту» (Марцінків має відношення до цієї організації — Авт.). Але навіть це не допомогло.

 

Голосували в поіменному режимі. Підтримали питання про внесення змін: Віктор Анушкевичус, Микола Саєвич, Михайло Верес, Любомир Слободян, Любомир Романів, Владислав Ливинець. Не підтримали: Руслан Марцінків, Дмитро Демків, Олександр Кулик, Руслан Руско, Любов Атаманчук та Олег Гаркот.

Перший заступник мера Зіновій Фітель під час голосування взагалі вийшов із зали. Може, по справах, але виглядало, що навмисне.

Далі побачимо, чи дійсно команда спочине у Бозі, чи просто комусь було вигідно так говорити, тому що рішення треба було прийняти терміново? Початок турніру — 20 березня. Не за горами.

 

11


23.02.2011 2166 0
Коментарі (0)

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

998
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

2023
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2905
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3532
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3713
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6915 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3902

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5716

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6869 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7669
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2506
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4773
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5150
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

522
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

986
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1852
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3439
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

958
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1828
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3731
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3984 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5493